Kompiuteriai / internetas

ESET pristatė verslui skirtą mobiliųjų įrenginių su „Symbian“ ir „Windows Mobile“ operacinėmis sistemomis apsaugą

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė mobiliųjų įrenginių su „Symbian“ ir „Windows Mobile“ operacinėmis sistemomis saugumo sprendimą „ESET Mobile Business Edition“. Verslui skirtas sprendimas be esamų „ESET Mobile Security“ programos galimybių papildomai siūlo nuotolinio valdymo įrankį „ESET Remote Administrator 4”.

„ESET Mobile Security“ leidžia vartotojams realiu laiku užtikrinti patikimą duomenų saugumą ir proaktyvią apsaugą nuo iškylančių naujų grėsmių. Internetu prieinamą programos variantą jau galima įsigyti ir Lietuvoje.

Pažangus „ESET Mobile Security Business Edition“ saugumo sprendimas sukurtas populiariausioms išmaniųjų telefonų operacinėms sistemoms. Viena jų – „Symbian“ – rinkos tyrimų bendrovės „Gartner“ duomenimis, 2010-aisiais užėmė 37,6 proc. rinkos dalies. Šis verslo saugumo sprendimas naudojamas ir įrenginiuose su „Windows Mobile“ operacine sistema.

„Tiek verslo, tiek gyventojų naudojamų mobiliųjų įrenginių apsaugos svarba nuolat auga. Interneto sukčiai sukuria vis daugiau kenksmingų programų, dalis jų skirtos ir verslui šnipinėti. Pristatydami naują sprendimą, siekiame apsaugoti klientų informacijos privatumą ir užtikrinti, kad jie neprarastų brangių duomenų“, – sako Tomas Parnarauskas, ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas.

„ESET Mobile Security Business Edition“ galima įsigyti anglų ir rusų kalbomis, taip pat čekų, slovakų, vokiečių, ispanų, prancūzų, turkų, lenkų, kinų kalbomis.

„ESET Mobile Security Business Edition“ pagrindinės funkcijos

o „Remote Administration Support“ – galimybė valdyti sprendimą naudojantis„ESET Remote Administrator 4“. Įrankis leidžia administratoriams nuotoliniu būdu siųsti ir priimti mobilaus įrenginio konfigūracijas, atlikti „On-Access“ arba „On-Demand“ skenavimą, saugumo auditą, koreguoti ugniasienės ir elektroninių brukalų filtrų nustatymus, nustatyti atnaujinimo tvarkaraštį. Administratoriai gali nuotoliniu būdu atnaujinti ir virusų duomenų bazę.

o „Anti-Theft“ – funkcija, užblokuojanti nenorimą prieigą prie duomenų, pametus ar pavogus įrenginį.

o „Remote Wipe” – praradus įrenginį, pasitelkus trumposios žinutės (SMS) komandą, ištrinama telefone saugoma jautri informacija.

o „SIM Matching“ – funkcija,nustatanti patikimų SIM kortelių sąrašą ir pranešanti, jei į telefoną įdedama neautorizuota SIM kortelė. Taip pat pranešama apie kortelės telefono numerį, telefono elektroninės tapatybės numerį (IMSI) ir telefono unikalų identifikacijos numerį (IMEI).

o „Password protection“ – apsaugo mobiliuosius įrenginius nuo neautorizuoto saugumo sistemos išinstaliavimo arba pakeitimo.

o „Security Audit“ – suplanuoja svarbiausių telefono funkcijų, tokių kaip baterijos įkrovimo lygis, laisva kietojo disko erdvė, vykdomi procesai, „Bluetooth“ ir įrenginio matomumas, nuolatinę priežiūrą.

o „SMS/MMS Antispam“ – funkcija, atskirianti patikimus kontaktus pagal nustatytus sąrašus arba blokuojanti nežinomus telefono numerius.

o „Firewall“ – stebi į telefoną ir iš jo siunčiamą informaciją pagal vartotojo sukurtus kriterijus.

Kiti „ESET Mobile Security“ privalumai

o „Proactive Detection“ – optimizuotas euristinis ESET skenavimo variklis užtikrina apsaugą nuo esamų ir galimų grėsmių (kaip antivirusinė programa).

o „Quarantine“ – suteikia galimybę arba visiškai ištrinti iškilusias grėsmes, arba jas izoliuoti.

o „Broad Scanning options“ – skanuoja ir išvalo įrenginio atmintį ir naudojamas atminties korteles. Funkcija leidžia patikrinti atmintį naudojančius procesus. Skenuojami visi bevieliu ryšiu gaunami ir išsiunčiami dokumentai.

o „Automatic Virus Database Update“ – apsaugo mobiliuosius telefonus nuo naujausių saugumo grėsmių. Vartotojas gali pasirinkti atnaujinimo dažnumą kas dieną, savaitę ar mėnesį.

Šaltinis: nod.lt