Medicina / Sveikata

Estetinis dantų plombavimas

Estetinis plombavimas Vilniuje atliekamas daugelyje odontologijos klinikų, tačiau ar jūs žinote kas tai per procesas? Kas gi slepiasi po šiais žodžiais? Šiame straipsnyje bendrais bruožais aprašysiu šį metodą.

Estetinis plombavimas Vilniuje atliekamas jau kurį laiką, vis dėlto šis procesas yra vienas iš naujausių dantų plombavimo būdų. Visi mes norime turėti gražius dantis, todėl šiais laikais neužtenka atkurti dantų, kurie tik atlieka savo funkcijas. Dėl šios priežasties estetinis plombavimas Vilniuje ir ne tik yra toks populiarus ir paklausus.

estetinis plombavimas Vilniuje

Taikant šią procedūrą nėra svarbu kaip dantis buvo gydytas ankščiau, po jos dantis atrodo vėl kaip naujas. Pagrindinis šio metodo principas yra atkurti pagrindinius danties sluoksnius, jo nešlifuojant, o tiesiog pašalinant sugedusius audinius.

Šis metodas pranašesnis prieš kitus dėl šių priežasčių:

· Išnyksta imuninės sistemos atmetimo reakcijos, nes naudojamos medžiagos artimos originaliems dantų audiniams;

· Po šios procedūros dantys atrodo visiškai natūralūs, nes naudojant įprastas plombas, šios skiriasi nuo natūralios danties spalvos;

· Dantys tarnauja kur kas ilgiau. Įprastos plombos reaguoja į terminius dirgiklius, jos plečiasi ir traukiasi priklausomai nuo valgomo maisto, to pasekoje tarp natūralaus danties audinio ir plombų atsiranda plyšiai. Estetiniame plombavime naudojamos medžiagos į šilumą ir šaltį reaguoja taip pat kaip ir dantis.

· Naudojant šį metodą galima restauruoti nuskilusius, karieso pažeistus, nudilusius dantis. Įmanoma atkurti netgi praktiškai neesančius dantis, svarbiausia, kad jų šaknys būtų sveikos.

Taip pat galima pakoreguoti netaisyklingai išdygusių dantų formą. Estetiškai plombuojant tokius dantis jums nereikės nešioti dantų plokštelių. Per vieną vizitą odontologas gali išlyginti jūsų kreivus dantis.

Galiausiai, galima paminėti, kad tvarkant krūminius dantis ypatingas dėmesys skiriamas danties kauburų aukščiui ir formą taip užtikrinant plombų ilgaamžiškumą bei kramtymo kokybę.

Šis metodas vienas naujausių odontologijos srityje, be to neskausmingas, kadangi atliekamas vietinis nuskausminimas. Taigi, jei laikas ar gamta jus nuskriaudė, neišsigąskite, žmonija atranda naujų būdų kaip šias bėdas įveikti.