Įvairenybės

Europos transporto biržų lyderis TimoCom, pratęsė bendradarbiavimą su viena didžiausių logistikos paslaugų teikėjų Dachser GmbH & Co

Transporto birža TimoCom

Bendra veikla duoda rezultatų

Logistikos paslaugų teikėjas Dachser GmbH & Co. KG ir TimoCom Soft- und Hardware GmbH, pirmaujančios Europos krovinių ir transporto biržos TC Truck&Cargo® įkūrėjas, nusprendė ir toliau bendradarbiauti. Sutartis, naudotis internetine pervežimo konkursų skelbimo programa TC eBid® buvo pratęsta  dar dvejiems metams. Dachser šiuo metu turi 163 atstovybes, bei aptarnaujantis iki 3 822 maršrutų kasdien. Užsiima – Logistikos paslaugomis Europoje, Oro ir Jūrų Logistika bei Maisto produktų Logistika. Esant tokiom plačiom įmonės veiklos apimtims, Dachser ir toliau bendradarbiaus su transporto birža TimoCom.

TimoCom produktų dėka dirbama efektyviau bei produktyviau

Ne vien tik transportu užsiimančioms įmonėms, bet taip pat ir Dachser įmonėje dirbantiems ekspeditoriams šis bendradarbiavimas yra naudingas. Pavyzdžiui, naudojantis TC eBid®, Jūs galite greitai ir saugiai surasti naujų verslo partnerių visoje Europoje. Taip pogi papildomai, internetiniame Europos transporto įmonių kataloge TC Profile® rasite 30 000 aktyvių transporto bei logistikos paslaugų teikėjų iš visos Europos.

Ilgalaikis bendradarbiavimas

Dachser naudotis TimoCom paslaugomis pradėjo nuo pat krovinių ir transporto biržos įkūrimo. Dachser naudojasi TC eBid® įvairiose Europos vietose. Vyriausiasis atstovas Marcel Frings yra labai patenkintas, jog „Didysis Žaidėjas” ir toliau pasitiki TimoCom: „Mes norėtume nuosekliai plėsti šį bendradarbiavimą, kad būtų galima pilnai išnaudoti visas būsimas galimybes.   Tarpusavio bendradarbiavimas su Dachser yra toks, koks ir turėtų būti – abiem įmonėms abipusiškai naudingas.”