Laisvalaikis / Pomėgiai

Filmai Online – filmai be parsisiuntimo

Šiuo metu filmų online puslapių yra tiek daug, kad net sunku atsirinkti kurie iš jų verti dėmesio, o kurie tiesiog internetinės šiukšlės. Ir tikrai malonu rasti puslapį, kuris tiek geras, kad apie jo keitimą net nereikia sukti galvos. Žemiau pateiksiu ko gero geriausią puslapį, kuris suteikia galimybę žiūrėti filmus online.

Ši svetainė, neseniai atsigavusi ir vėl pradėjusi veikti bei lyderės poziciją savo nišoje susigražinusi – demonoid.lt. Projektas pliusą gauna už tai, jog joje daugybė filmų išverstų ir įgarsintų į lietuvių kalbą. Taip pat yra ir filmų su lietuviškai subtitrais. Tačiau lygiai taip pat, svetainėje talpinam filmai kitomis kalbomis – anglų ir rusų.

Pagrindiniame puslapyje yra aprašomi naujausi į svetainę patalpinti filmai, įskaitant trumpą filmo aprašyma, jo trukmę, pavadinimą, žanrą, įgarsinimą(titrus, jei jie yra) bei filmo kokybę. Be to, suteikiama galimybę pažiūrėti aukščiausios HD kokybės pristatomajį filmuką. Taip pat, parodomi ir susiję filmai, t.y. filmai atitinkantys tą patį žanrą bei susiję turiniu.

Ši filmai online svetainė sutekia ne tik galimybę žiūrėti naujausius filmus aukščiausia kokybe, tačiau ji taip pat turi ir aktyvų diskusijų forumą, kuriame galite diskutuoti tiek apie pačią svetainę ir joje talpinamus ar ateityje planuojamus patalpinis filmus, tiek apie pačius filmus, režisierius, aktorius ir kitus nuo kino pasaulio neatsiejamus objektus ar įvykius.

Užeikit, apsižvalgykit, mėgaukitės – demonoid.lt ir galimybės žiūrėti filmus online nemokamai!