Kultūra/Menas,  Laisvalaikis / Pomėgiai

Filmai online – geriausias pasirinkimas geram vakarui

Kodėl filmai yra vienas iš geriausių įmanomų laisvalaikio praleidimo būdų?

Ne tik mūsų mieloje Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje yra itin išpopuliarėjusios media priemonės. Būtent apie šią sritį norėčiau pašnekėti, tačiau šiek tiek sukonkretindamas – šnekėsiu apie filmus.

Visų pirma, kodėl gi filmai „pasisavina“ nemažą laiko dalį ir yra tokie pritraukiantys? Niekam nėra paslaptis, jog žmonės turi svajonių. Vieni svajoja nuvykti į vienokią ar kitokią šalį, kiti – išpildyti vienokią ir kitokią fantaziją. Būtent filmai leidžia žmogui pamatyti tai, ko galbūt niekad nebūtų išvydęs, gali pavaizduoti tokias situacijas, apie kurias žmones tik pasvajoja. Supaprastintai tarius, filmai yra, tarytum, „begalinė“ fantazijos sritis.

Visuomenės apklausos duomenimis, būtų galima teigti, jog patys paklausiausi ir labiausiai pritraukiantys filmai – siaubo bei komedijos. Iš tiesų, kodėl būtent šios tematikos, atsakyti nėra sunku: siaubo, nes žmonėms patinka mistika, patinka beribė fantazija ir šiurpus keliantys vaizdai, o komedijos, nes juoktis visuomet buvo, yra ir bus malonu, o taip pat ir sveika. (Kaip žinome, juokiantis organizmas gamina vitaminą C)

Taip pat, paauglių tarpe filmai itin išpopuliarėjo vien dėl to, jog tai yra puiki galimybė šauniai bei linksmai praleisti laiką su draugais. Oi tie vakarai, kuomet susėdus prieblandoje, televizijos ekrane šmeižuoja siaubo filmas – prisiminimai, po tokių vakarų, išlieka ilgams.

Taigi, viską apibendrinus, būtų galima tik paploti asmeniui, kuris pirmasis sukūrė filmus. Tai yra tokia sritis, kuri, manyčiau, žmogaus fantazijai niekuomet neleis užmigti.