Pirkiniai / Paslaugos

Firminio kalendoriaus reikšmė

Kiekvienas esame matę ar net turėję firminį įmonės, kurioje dirbate kalendorių. Tai beveik kiekvienos verslo bendrovės atributas. Firminių kalendorių gamybą galima pavadinti netgi savo įmonės galios ir sėkmingumo įtvirtinimu. Tai lyg visus metus ant sienos kabantis monumentas, kuris gražiais vaizdais primena apie tai, kokia naudinga ir reikšminga visuomenei veikla užsiima įmonė, kurios logotipas puikuojasi šalia nuotraukų ar kitų iliustracijų.

Daugelio firminių kalendorių gamyba prasideda nuo fotografavimo darbų. Profesionalūs fotografai čiumpa savo milžiniško dydžio aparatus, kurie gali pasiūlyti protu paprastam žmogui nesuvokiamą, bet tokiems projektams, kaip didelio formato kalendoriai reikalingą fotografijų kokybę. Nuotraukos dažniausiai būna susiejamos su įmone. Jei firma pardavinėja automobilius, nesunku atspėti, kad centre bus automobiliai, o jei pervežinėja krovinius, centre bus transportavimui naudojama technika: laivai, lėktuvai, krovininiai automobiliai.

Fotografams neužtenka padaryti 12 nuotraukų, kiekvienam metų mėnesiui. Į įmonės kalendorių gamybą labai dažnai įsikiša ir visai šios srities neišmanantys kompanijų vadovai. Tiesa, tai dažniausiai mažesnių įmonių galvų yda. Jie tiesiog nori prisiliesti prie visko, kas atspindi įmonės veiklą. Šie žmonės jaučiasi atsakinti net už firminių kalendorių gamybą. Taigi, fotografų kruopščiai atliktos nuotraukos keliauja į vadovų kompiuterius, kur jie atrenka jiems labiausiai patinkančias fotografijas.

Po kūrybinių kančių darant fotografijas ir atrenkant tinkamiausias įmonės kalendoriui, ateina eilė paprastesniems darbams. Tai maketavimas ir spausdinimas. Maketavimas pasitelkiant šiuolaikines kompiuterines programas atliekamas per pusę valandos, o mažo tiražo spausdinimo darbai gali būti atlikti per kelias dienas. Taigi, jau savaitės gale visas kolektyvas turi kuo papuošti biuro ir savo namų sienas.

Atspausdinti kalendoriai vėliau atitenka ne tik įmonių vadovams ir darbuotojams. Paprastai kalendorių mainai įvyksta prieš prasidedant naujiesiems metams, taigi, tai puiki dovana partneriams ir klientams. Verslo partneriai apsimaino savo įmonių kalendoriais, tušinukais, firminiais segtuvais ir kitais, iš pirmo žvilgsnio, menkais dalykėliais. Vis dėl šis ritualas turi prasmę. Kaip ir kiekviena maža dovana, tai parodymas, kad partneriai ir klientai ir darbuotojai įmonei yra labai svarbūs.

kalendorių gamyba