El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Flowerclip – ir kokybiška, ir gražu

Kiekvienas iš mūsų svajoja apie gražų, jaukų sodą, kuriame gali atsipūsti po dienos darbų. Tačiau daugelis norinčių įgyvendinti šią svajonę susiduria su problema: kaip tai padaryti? Flowerclip produktai padės jums susikurti mažytį sodą arba jį pagyvinti, padaryti dar puošnesnį.

Tie, kurie neturi vietos sodo kūrimui, nuo šiol mažytį sodą gali susikurti visur. Tai galima padaryti su pakabinamu lauko vazonu „Flowerclip“. Šio vazono tvirtinimas nereikalauja jokių pastangų, kadangi nereikia gręžti skylių, kalti vinių ar įrengti kitų tvirtinimo konstrukcijų. Tiesiog pakabinkite jį ant: balkono, laiptų, terasos turėklų, tvoros ar kitos atbrailos.  Šis vazonas pats savaime puoš jūsų norimą erdvę, kadangi yra modernaus dizaino. Be to, galite rinktis net iš 6 gražių, sodrių spalvų, kurios nenubluks nuo saulės spindulių.

Žmonės neturintys laiko prižiūrėti augalus, daug keliaujantys, ar paprasčiausiai neturintys specialių žinių kaip juos prižiūrėti, tačiau norintys papuošti savo namų aplinką žaluma gali naudoti vazonus „Calypso“su laistymo sistema. Laistymo sistema leidžia kontroliuoti vandens lygį vazone, augalai pasiims vandens tiek, kiek jo reikia, o vazono viduje įtaisyta plūdė jums parodys kada reikia juos laistyti vėl.Vazonai „Calypso“ yra su ratukais, tad kada tik panorėję galėsite nesunkiai keisti jų buvimo vietą. Taip pat šie vazonai gali būti labai puošnūs, nes prie jų gali būti montuojamos ažūrinės grotelės.

Kuriamam sodo grožiui neužtenka vien gėlių, medžių ar kitų augalų. Norint pabrėžti jūsų sodo žalumos grožį reikalingi tokie elementai kaip suoliukai, tvorelės ar pergolės. Pergolės atlieka atramos augalams, takų įrėminimo bei zonų atskyrimo funkciją. Jos gali būti apželdinamos vijokliniais augalais, tačiau to daryti nebūtina, kadangi Flowerclip pergolės yra puošnios ažūrinės konstrukcijos bei gali būti montuojamos kartu su gėlių vazonais.

Neatskiriamas kiekvieno sodo elementas – dekoratyvinė tvorelė. Tvorelės atlieka ne tik puošybinę funkciją, tačiau ir praktinę: vizualiai jungia sodo elementus ir pastatus į visumą, suteikia saugumo jausmą, padeda suskirstyti erdvę į atskiras zonas. Flowerclip modulinės tvorelės neužima daug vietos, yra lengvai montuojamos ir pasižymia reprezentatyvia išvaizda. Norint turėti dar puošnesnį sodą, tvoreles galimą rinktis kartu su moduliniais vazonais.

Susikūrus jaukų, gražų gamtos sodą, norisi juo pasigrožėti, pailsėti po sunkių darbų skaitant knygą ar geriant arbatą. Tam pasitarnaus sodo suoliukai. Flowerclip suoliukai tikrai negadins jūsų sodo grožio. Priešingai – jį pabrėš, kadangi jie yra su gėlių vazonais bei gali būti su ažūrinėmis sienelėmis ar  puošnia arka.

Flowerclip plastikiniai produktai sodui pasižymi lengva priežiūra eksplotacijos metu. Jų nereikia lakuoti ir impregnuoti kaip medžio. Be to, plastiką labai lengva nuvalyti. Taip pat jie atsparūs UV spinduliams, drėgmei, todėl nesibaiminkite, jie nesideformuos ir nepakeis spalvos. Taigi, geriau rinktis Flowerclip Vokietijoje pagamintą produkciją, nei nežinia kur pagamintus plastikinius gaminius, kurie gali sutrūkinėti nuo šalčio, pakeisti spalvą ar formą nuo saulės.

Flowerclip siūlo platų kokybiškų sodo prekių asortimentą: sodo suoliukai, pergolės, lauko vazonai, tvorelės, malkų bei kompostavimo dėžės ir netgi lesyklėlės paukšteliams. Visą Flowerclip asortimentą rasite adresu internetiniame puslapyje www.flowerclip.lt arba užsukę į Raudondvario pl. 112 Kaune.

www.flowerclip.lt