Pirkiniai / Paslaugos

Fotografas ir nuotaka

Vestuvių Nuotrauka Patarimai mėgėjams – Patikimas ar gali?

Kai vestuvių pora paprašė jums fotografuoti savo vestuves, net jei ji yra tik draugai) jie zaufaja jus 100%. Jie turės pakankamai galvoti apie kitą dieną ir pasitikėjimo manimi, fotografas yra toliausiai nuo savo proto. Jūsų nuotraukos, tikimės, bus pagražinti savo žurnalinis staliukas ilgo laiko kažką jiems (ir jums) didžiuotis fotografas.

Bet tai ne tik pora. Turiu daugiau nei vieną kartą, turėjo įdėti vestuvių fotografijos albumą, ar DVD kartu abiejų tėvų rinkinius, ir net kai kurie svečiai. Žinoma, šiais laikais daugelis žmonių imtis fotoaparatai vestuvėms, bet tai jums, kad yra atsakinga registruoti įvykį, ir jūs gaunate už jį paprastai.

Vestuvių Nuotrauka Patarimai mėgėjams – Ar jūs pasiruošę?

Kaip aš galiu pasakyti tai be skambėti, kaip senosios mokyklos knygos? „Prieš preparatas apsaugo prastą spektaklį”! Na, aš negali, tačiau ji prasminga, ypač su vestuvių fotografija.

Jei nerūpi, kad atitiktų vestuves, padaryti praktikos paleisti, aplankė bažnyčią ir priėmimą ar rasti kai kurių gražus, tinkamiausias teritorijas „specialių” kadrų, tada nesate pasiruošę. Kaip nemalonu, tai gauti poros vardai negerai, arba, riesti vėlai, nes jūs pasiklydo? Jūsų prioritetas numeris vienas, išskyrus nuotraukas, parengti dieną vestuvių fotografas.

Kaip minėjau anksčiau, pora tikriausiai parengė ilgą laiką, todėl jau galite padaryti, yra ta pati. Žiūrėti sąrašą šio puslapio viduryje. Galima būtų daryti gerai, spausdinti jį priimti prejudicinį.

Atminkite, kad sąrašas yra tik bendro pobūdžio vadovas jums planuoti savo dieną. Dauguma vestuvės shot „reportažas” stilius šių dienų, ir dabar šis sąrašas būtų gana vestuvių fotografas.

Vestuvių Nuotrauka Patarimai mėgėjams – jūs turite fotoaparatą?

Aš perskaičiau daug apie fotografijos forumuose internete ir vieno klausimo apie vestuvių fotografija, kad visada augalai iki „Kokią įrangą reikia?”. Jei esate klausia šio klausimo, jūs vis dar toli gražu pasiruošę fotografuoti vestuves. Daugelis žmonių atsakyti sakydamas, kad tai ne įranga, bet fotografė, vaizdus! Kadangi sutinku su tokiu mastu, tai nereiškia, jūs galite paversti į vestuves su skaitmeninio kompaktiško fotoaparato ir pakopų laiptai.

Minimali kokybė būtų naudoti 35 mm SLR fotoaparatas arba 8 megapikselių skaitmeninis SLR, tiek iš jų yra pajėgi gaminti iki A1 spaudinių.

Svyruoja nuo ultra plataus kampo iki vidutinio teleobjektyvo pradžiai objektyvų pasirinkimas, ir, jei įmanoma, su didele diafragma F2.8. Bent vienas padorus „Speedlight” blykstė, pageidautina skirti savo fotoaparatą, todėl jūs turite ne galvoti apie. O, ir aš buvau rimtas apie Kopečių anksčiau, kartais reikia tikrai didelių grupinių nuotraukų.

Prisimenu, kartą pakilti iki 4 Kopečių gauti visi 130 žmonės. Neatrodo, kad blogai, bet, kai abi rankos veikia fotoaparatą jis tampa gana plaukuotas. (Patarimas: didžiulis rėksi iš manęs ir 5 kulka sprogo vėliau, aš tikiu, mes turime kiekvienas vestuves ieškote kamera, įskaitant kūdikius).

Turite žinoti savo įrangą vidaus į išorę. Fotografas turite suprasti, kaip ji veikia ir kaip padaryti trumpąją pakeitimus susidoroti su nenumatytomis aplinkybėmis. Jūs privalote turėti atsarginę kamerą, baterijos ir elementai ir baterijos turi būti visiškai įkrauta (tai lengva pamiršti paprastus klausimus, pavyzdžiui, kad aš, žinoma, ermpeople kurie turėjo garaže sustoti kelyje į registratūroje, įkelti !)

Svarbiausia, kai esate įsitikinę, smagiai ir mėgautis patirtį. Deja, ji ateina su vestuvių fotografija teritorijoje, kad jūs tam tikru momentu gauti į kelią, ir jūs galite gauti šiek tiek pucia nuo svečių. Tol, kol esate mandagus ir veiksmingai, kaip įmanoma, dieną turėtų vykti sklandžiai.