Pirkiniai / Paslaugos

Fotografo patarimai dėl priešvestuvinės fotosesijos

Fotografas Mantas Pra

 

Vestuvių fotografas pataria:
Tikiuosi jūs suprantate, kad vestuvių fotografas yra toks pat svarbus pasirinkimas kaip ir renkantis jaunikį. Juokauju… Fotografo pasirinkimas yra tikrai svarbus. Tam, kad pasirinkti tikmaniausią, trumpai papasakosiu ką galite padaryti, kad jūsų vestuviu nuotraukos būtų tokios, kokias jūs įsivaizduojate.
Priešvestuvinė fotosesija
Priešvestuvinės fotosesijos skirtos netik, kad turėti gražių nuotraukų prieš vestuves, bet ir tam, kad geriau susipažintumėte su fotografu. Galbūt jūs nelabai mėgstate fotografuotis, nejaukiai jaučiatės prieš objektyvą, kompleksuojate, tada būtinai pabandykite priešvestuvinę fotosesiją.  Jos metu netik labiau pažinsite fotografą bet jis jus suteiks informacijos kaip elgtis prieš objektyvą. Dirbdami kartu jūs atrasite tai kas tiks ir patiks jums.
Atsipalaiduokite, būkite pakvaišusi, nebijokite juokauti, rodyti kvailas mimikas. Nuotakos, kurias matote ant žurnalo višelių neatsiranda iš niekur. Tam yra skiriama daug laiko, padaroma tūkstančiai nuotraukų ir išrenkama pati pačiausia. Taigi nebijokite praleisti su fotografu kuo daugiau laiko, tam, kad jis galėtų užfiksuoti patį geriausią kadrą.
Pozavimas

“Pakelk smakriuką, nuleisk pečius, atsiremk ant vienos kojos, nejudėk…” Tai frazės, kurias dažnai girdime iš fotografo fotosesijos metu. Ar kada susimastėte kam visa tai reikalinga? Pavyzdžiui: pakeldamos smakrą, jūs išlyginate kaklo odą, kad nesusidarytų pagurklis. Pozuojant jūs savęs nematote iš šono, todėl fotografas norėdamas įamžinti elegantišką jūsų pozą dažnai duoda nurodymus kaip ir ką padaryti.
Jei fotografas prašo laikyti alkūnes toliau nuo kūno tai vizualiai susiaurina jūsų kūno linijas.
Jei fotografas paprašo jus atsiremti ant vienos kojos, perkeliant visą kūno svorį ant jos tokiu būdu jūs suteikiate kūnui grakštumo bei seksualumo. Yra daugelis gudrybių, kurių gali išmokyti jūsų fotografas, svarbu klausyti jo bei vykdyti ko prašo.

Pagarbiai, Mantas Pra