Futbolas,  Sportas

Futbolo lažybos – 3 paprasti patarimai

futbolo lažybosFutbolo lažybos egzistuoja jau gan ilgą laiką. Kadangi šis sporto žaidimas yra pats populiariausias pasaulyje, nieko keisto, kad futbolo lažybų industrija yra milijardinis verslas. Interneto plėtra šią verslo šaką ypač paskatino augti pastaraisiais metais. Vis daugėja žmonių teikiančių pirmenybę lažyboms internetu vietoje to, kad eitų į lažybų punktą. Visiškai suprantama, juk daug patogiau lažintis už savo mėgstamas komandas net neišėjus iš namų ir atlikus tik porą kompiuterio pelės paspaudimų.

Vis dėl to, futbolo lažybos yra ir gan rizikingas užsiėmimas. Norint sėkmingai lažintis ir neprisidaryti bėdos reikėtų laikytis kai kurių taisyklių. Štai 3 pagrindiniai ir patikrinti patarimai, kaip lažybas paversti maloniu ir netgi pelningu užsiėmimu.

Patarimas #1 

Gerai pasirinkite lažybų bendrovę. Jūs turbū neįsivaizduojate kiek daug žmonių daro vieną ir tą pačią klaidą – lažinasi nevykusioje lažybų bendrovėje. Vienos iš jų siūlo gerokai per mažus koeficientus, kitos labai kuklų įvykių pasirinkimą, o kitose tiesiog nesaugu laikyti savo pinigus. Sąrašas geriausių lažybų bendrovių internete.

Patarimas #2

Sekite naujienas. Futbolo rezultatai, klubų sudėtis, suspendavimai, traumos, trenerių pasisakymai ir visos kitos susijusios žinios padės jums smarkiai padidinti savo šansus lažybose. Žinodami daugiau nei kiti jūs įgaunate pranašumą, o tai ir yra svarbiausia.

Patarimas #3

Laikykitės disciplinos. Nerizikuokite tais pinigais, kurių negalite sau leisti pralošti ir niekada nesiskolinkite lažyboms. Taip pat atsiminkite, kad ne kiekvienos rungtynės yra vertos statymo. Rizikuokite tik tada, kai manote, kad koeficientas yra gerokai per didelis ir turite pranašumą.

Jeigu laikysitės šių patarimų futbolo lažybos jums nepavirs tragedija ir gal netgi taps puikiu papildomo uždarbio šaltiniu.