Būstas

Garažo vartai

Garazo vartai kaina
Garazo vartai kaina

„Laba diena, skambinu pagal skelbimą garazo vartai, kaina domintų mane“, – išgirdau kitame ragelio gale malonų, kiek prislopintą vyrišką balsą. Šiek tiek sutrikau, mat buvau visai pamiršęs prieš mėnesį įkėlęs skelbimą į vieną populiariausių internetinių svetainių, skirtų pirkti ir parduoti nereikalingus ar seniai nebenaudojamus daiktus.

„Sveiki! Geri garazo vartai kaina irgi gera, – pabandžiau pašmaikštauti, tačiau nesulaukęs jokios reakcijos iš skambintojo pridūriau: – Pirkau juos iš firmos ryterna, prieš penkerius metus, dabar parduodu už pusę kainos, penkis šimtus eurų.“ Pasigirdo krenkštelėjimas, stojo pauzė. „Bandys derėtis“, – pamaniau aš.

„Na, kaina man kiek per didelė, juk garazo vartai naudoti ir net penkerius metus“, – pagaliau sumojo ką atsakyti vyriškis. „Taip, tačiau aš juos labai saugojau, – tikinau pašnekovą, – geri naudoti garazo vartai kaina nenusileidžia naujiems, tik žinoma prastesnės kokybės vartams, be to, tai ne bet kokie, o pakeliami garazo vartai.“ Vyriškis kiek nustebęs, tačiau su neslepiamu džiugesiu balse tarė: „ Ak, jei pakeliami, tada kaina tikrai logiška. Ar galėčiau atvykti ir savo akimis pamatyti, kokios būklės jūsų parduodami garazo vartai?“ Mielai priėmiau pasiūlymą ir susitarę susitikti tos pačios dienos vakarą, atsisveikinome.

Garazo duru kainos buvo gana nemažos, o mano senosios durys – vartai – buvo dar gana geros būklės. Tačiau vieną dieną bevažiuodamas iš darbo pamačiau viliojantį skelbimą šalia vienos parduotuvės, prekiaujančios segmentiniais, plokštuminiais, vienasieniais, dvisieniais ir kitokio tipo garažo vartais. Parduotuvės kiemo vartai buvo padabinti skelbimu „garazo vartai akcija!“. Susigundžiau ir nusprendžiau užsukti. Na žinote, vienas iš tų vyriškų dalykėlių, kai negali atsispirti nukainuotai technikai, net jei nauji garazo vartai nėra būtini.

Parduotuvės būta milžiniškos. Ji buvo įsikūrusi didžiuliame sandėlyje labai aukštomis lubomis, kuriame anksčiau buvo laikomos įvairiausios lėktuvų ir laivų detalės. Žinojau tai, nes mano senelis remontuodavo lėktuvus nedidelėms aviakompanijoms ar privatiems asmenims ir šiame sandėlyje man jau teko ne kartą pabuvoti.

Užvaldytas prisiminimų, it užburtas įžengiau ten, kur prabėgo nemaža dalis mano vaikystės. Dabar čia nebuvo nė vienos lėktuvo detalės, užtat palei visas sienas rikiavosi eilių eilės įvairiausių garažo vartų. Ir ne tik garazo vartai, ispardavimas galiojo ir įvairiausioms jų dalims, kurių čia taip pat buvo prikrauta ištisi kalnai.

Pramoniai garazo vartai kaina gerokai perspjovė buitinius. Tačiau pramoniniai manęs absoliučiai nedomino, tad pasukau į salę, kurioje buvo prekiaujama buitiniais. Ir čia pamačiau juos – savo naujuosius segmentinius garažo vartus. Nežinia, kodėl jie man taip patiko. Galbūt suveikė aplinka ir  senojo sandėlio kvapas – regėjosi, kad už kampo jau tuoj tuoj pamatysiu savo senelį. Na, penkiasdešimties procentų nuolaida taip pat buvo ne paskutinėje vietoje. Be to, labai patiko vartų spalva. Lygiai tokia pačia – ryškiai mėlyna – kažkada su žmona planavome perdažyti visą namą. Dabar bus puiki proga! Žodžiu, ilgai nesvarstęs nusipirkau naujus segmentinius garažo vartus, tad mano senieji pakeliami garažo vartai atsidūrė skelbime ir jau po keletos valandų, jei vyriškiui viskas tiks ir patiks, turės iškeliauti į naujuosius namus.

Popietinis pašnekovas ir būsimas potencialus pirkėjas kiek vėlavo, tačiau atvykęs pasirodė esąs inteligentiškas vidutinio amžiaus linksmų plaučių vyriokas. Atsiprašęs dėl vakarinių spūsčių ir pavėlavimo paprašė, kad parodyčiau savo senuosius pakeliamus garažo vartus. Jie išmontuoti gulėjo garaže, tad ten ir patraukėme.

Vos pamatęs mano juos naujasis pažįstamas tarė: „ Puikūs garazo vartai, kaina irgi puiki, visai kaip sakėte telefonu!“ Taip senieji pakeliami garazo vartai paliko mano namus.