Medicina / Sveikata

Gardus maistas – lyg pas mamą

Ar pamenate, kaip gera buvo išsidūkus su draugais kieme grįžti namo, kur nosį kutena malonus mamos gaminamo maisto kvapas. Visų mūsų atsiminimus ir maisto gaminimo tradicijas puoselėja mėsos perdirbimo įmonės „Biovela“ meistrai.

Jie sukūrė dar vieną gaminių seriją – paruoštus vartoti mėsos kulinarijos gaminius. Tradiciniai „Kepti mamos kotletai“ ir „Mamos kukuliukai“ – tikras atradimas skubančiam, tačiau gero skonio ir kokybės ieškančiam šiuolaikiškam žmogui, žinančiam, kas yra sveikas maistas. Gamindama šiuos produktus „Biovela“ suderino geriausias tradicijas ir modernias technologijas. „Keptų mamos kotletų“ ir „Mamos kukuliukų“ gamybai naudojama kvalifikuotų specialistų kruopščiai atrinkta aukščiausios kokybės vietinė žaliava: lietuviška kiauliena, natūralūs prieskoniai. Ragavusieji „Biovelos“ gaminamų greitai paruošiamų produktų patvirtina, kad jų skonis toks pat puikus, kaip ir ruoštų namuose. Skubantiems, bet norintiems tinkamai maitintis žmonėms – tai išties gera išeitis. Tereikia pakuotėje esančius gaminius pašildyti keptuvėje, orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje ir jau galima skanauti. Prie šių patiekalų garnyrui puikiai tinka mėgiami produktai – šviežios ar marinuotos daržovės, ryžiai, bulvės ar grikiai. Beje, ši „Biovelos“ naujiena tinka ir apkepams gaminti, šaltiems užkandžiams, vaikų stalo vaišėms. Prie „Keptų mamos kotletų“ ir „Mamos kukuliukų“ lengvai priderinsite ir mėgiamus padažus.

sveikas maistas

Tradicijomis grįsta technologija

Kepti kukuliukai ir kotletukai yra vieni naujausių „Biovela“ gaminių, kuriuose suderintos senos šeimos tradicijos ir modernios šiandienos technologijos. Abu šie gaminiai gaminami visiškai mechanizuotose automatizuotose srovinėse linijose, kurias sukūrė pirmaujančios įrenginių gamybos bendrovės – Vokietijos „VEMAG“ ir Anglijos „Koppens“. Aukštą gaminių kokybę taip pat lemia kruopščiai parinktos ir pritaikytos gamybos ir apdorojimo technologijos. Apdorojant termiškai kukuliukų ir kotletukų paviršius tik trumpai apkepinamas aukštos temperatūros aliejuje nepertraukiamo veikimo gruzdintuvėje. Šis skrudinimo būdas leidžia maksimaliai išsaugoti produktuose esančias naudingąsias medžiagas, nesuskaidytus bei natūralius angliavandenius, aminorūgštis, vitaminus, mineralines medžiagas. Toliau kukuliukai ir kotletukai kepami nepertraukiamo veikimo konvekcinėje krosnyje, kol temperatūra gaminio viduje pasiekia 75 laipsnius karščio. Taip produkto skonis, aromatas bei išvaizda išlieka natūralūs, o aliejaus naudojama tik tiek, kiek reikia, todėl vartotojui siūlomas saugesnis ir sveikesnis produktas.

Greitai atšaldomi

Produktai pakuojant greitai atšaldomi ir supakuojami. Šio proceso metu naudojamos aukšto barjero plėveles ir apsauginės dujos, kurios sustabdo mikroorganizmų dauginimąsi produkto paviršiuje, palaiko reikiamą mikroflorą, išsaugo produkto skonį, kvapą, žymiai ilgina produkto saugojimo terminus be kokybės pasikeitimų. Naudojant tokią technologiją ir laikant kotletus ir kukuliukus 0+6 laipsnių temperatūroje, jie išlieka švieži net 10 parų. Visas paruošimo ir gamybos procesas trunka trumpai, todėl pirkėjui siūlomi tik kokybiški bei švieži kukuliukai ir kotletukai. „Biovela“ rūpinasi ne tik visaverte mūsų mityba, bet ir sveika aplinka – kepimo metu panaudotas aliejus yra perdirbamas į kurą.

ŠEPARDO PYRAGAS, ARBA PIEMENĖLIŲ APKEPAS

Jums reikės: • 300 g BIOVELOS kukuliukų ar kotletų • 200 ml pieno 100 g majonezo 100 ml mėsos sultinio 150 g kietojo sūrio 300 g žaliųjų žirnelių 2 kiaušinių 2 vidutinių svogūnų 6 vidutinių bulvių Bešamelio

Paruoškite kietoką bulvių košę su 50 ml pieno Gilią skardą gausiai ištepkite aliejumi ir į ją išverskite bulvių košę Aliejuje pakepinkite morkas ir svogūnus Uždėkite jų sluoksnį ant bulvių košės Gražiai sudėliokite kotletukus, užberkite žaliųjų žirnelių Ant paruošto kepti patiekalo užpilkite iš sviesto, miltų ir pieno paruošto Bešamelio padažo Užberkite tarkuoto sūrio Sumaišykite 2 kiaušinius, majonezą, sultinį ir apipilkite ruošiamą pyragą Kepkite orkaitėje, kol viršus gražiai apskrus.

Šaltinis: spredas.lt