El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Geles i namus Klaipeda

Tikriausiai niekas nesiginčytų, jog geles i namus Klaipeda pristatinėja labai dažnai, o ypač šiltaisiais metų sezonais – vasarą ir pavasarį. Juk šis pajūrio miestas laikomas itin romantišku, taigi, dėl šios priežasties, geles i namus Klaipeda siunčia ir tuo džiugina savo dailiosios lyties gyventojas beveik kas minutę. Geles yra viena iš įprasčiausių, tačiau toli gražu ne paprasčiausių staigmenų savo antrajai pusei. O juk šiuolaikiniai gėlių salonai siūlo įgyvendinti pačias įvairiausias idėjas – pavyzdžiui, mintis pristatyti nuostabią puokštę į namus palydint gyvai akomponiatoriaus muzikai gali būti puikiausiai įgyvendinta ir tikriausiai mažai kas prieštarautų, jog tokia netikėta staigmena ilgai neišblėstų gavėjo atmintyje.

Geles i namus Klaipeda
Geles i namus Klaipeda

Visuomet, prieš pradedant sukti galvą, kokios dovanos i namus galėtų būti pačios geriausios atsižvelgiant į netikėtumo įspūdį, vertėtų prisiminti puokštes į namus.  Juk labai dažnas pirkėjas įsivaizduoja, jog egzistuoja tik keleto rūšių geles – įvairių spalvų rožės, tulpės ir, pavyzdžiui, lelijos, o jas laiko pernelyg kasdienėmis savo išskirtinei progai. Tačiau niekada negalima nuvertinti gėlių įvairovės, o žinant, jog daugybė gėlių salonų siūlo sukurti vienintelę ir išskirtinę kompoziciją panaudojant ne tik pačias įvairiausias rūšis, bet ir atributus (dekoratyvius daiktus, vaisius, netgi darržoves), vaidybinius elementus, įteikiant staigmeną gavėjui, geliu pristatymas gali pradžiuginti labiau už bet kokią, kad ir itin dailiai supakuotą dovanėlę. Labai dažnai iškyla klausimas, kokie dar renginiai galėtų būti sugalvoti dovanojant gėles. O juk tikriausiai ne kiekvienas žino, jog pristatant geles i namus Klaipedoje, Kaune, Vilniuje, mylimą žmogų galima nustebinti pačiu tikriausiu mini vaidinimu, kuomet puokštę įteikia pasirinktas personažas, kurį suvaidintų profesionalus ir patyręs savo srityje aktorius. Kita vertus, Klaipeda vasaros metu yra toks miestas, kuriame daugeliui žmonių tokia staigmena būtų maloniausia dėl vienintelės priežasties – kuomet gavėjas jau yra nustebintas puikia gėlių puokšte, neįprasta diena lengvai galėtų būti pratęsta. Tai yra, tuomet,  kada jau yra pristatytos geles i namus, Klaipeda, renginiai, kuriuos siūlo šis miestas sezono metu, gali padėti praleisti visą dieną taip, kad ateityje dalyvių atsiminimų apie ją išsižioję klausytų net anūkai.

Taip jau yra, kad egzistuoja iš tiesų mažai žmonių, kurie nemėgtų gėlių. Be jokios abejonės, geles i namus Klaipeda pristato ne tik įdomiai, mandagiai, bet ir pati kompozicija būna pagal kiekvieno individualų skonį. Tikriausiai daugelis iš mūsų yra savo galvoje susikūrę mitą, jog gauti gėlių pristatymą į namus ar į darbą, jomis kurtą staigmeną, labiausiai priimtina moterims, nes žiedai yra daugiau moteriškas dalykas. Tačiau floristai dabartiniais laikais sukuria pačių įvairiausių kompozicijų – ne tik puikiai tinkančių vyrams, bet ir ryškiai atspindinčių norimą pažymėti progą. Pavyzdžiui, gimimo dieną, jubiliejų, metines, vestuves, krikštynas ar daugelį kitų. Kodėl gi gimimo dienos proga moteriai savo vyrui gali netikti įteikti puikią puokštę, atspindinčią vyrišką skonį, juk svarbiausia yra išrinkti tinkamą gėlių žiedų formą bei spalvinę gamą. Pavyzdžiui, nedaugelis vyrų sutiktų, jog jie itin džiaugtųsi moteriškomis laikomų gėlių – tulpių – kad ir kaip išradingai sukomponuota puokšte. Tačiau ryškios ir aiškios formos helikonijos, vyrų kaip gavėjų atžvilgiu, pajėgia iššaukti itin plačią šypseną. Ši rūšis stipriosios lyties tarpe tradiciškai laikoma vyriška, o Klaipeda netgi gali būti įvardytas kaip miestas, kuriame kuriamos dailiausios kompozicijos iš tokių gėlių. Taigi, galima daryti išvadą, jog gėlės visada tinka kiekvienam žmogui, neskaitant jo amžiaus, lyties ar artėjančios progos, ir šiuo metu beveik kiekvienas miestas gali suteikti galimybę padovanoti pačią neįprasčiausią žydinčią staigmeną, pavyzdžiui, geles i namus Klaipeda atsiunčia netgi su mini vaidinimuku. Todėl, galima teigti, jog šiame amžiuje svarbiausia yra jau nebe tradicijos, o pačio dovanotojo vaizduotė.