Įvairenybės

Geles internetu

 Gėlių puokštė į Jūsų namus

Geles internetu
Geles internetu

Neturite laiko užbėgti į gėlių parduotuvę ir išrinkti brangiam žmogui puokštę? Artėja jubiliejus, norite iš anksto užsakyti žydinčią dovaną? Tokiu atveju gali pagelbėti paslauga geles internetu. Neteko apie tai girdėti? Tada skaitykite žemiau.

Privalumai

Net neišėję iš namų, naudodamiesi internetu, galėsite apžiūrėti patinkančias geles, pasirinkti puokštės dydį, spalvą, netgi susikurti norimą kompoziciją. Gerai, kad galite spontaniškai sugalvoti nustebinti brangų žmogų ir geles internetu pasieks Jus arba artimąjį kiek įmanoma greičiau, per vieną ar dvi valandas. Nuėję į artimiausią gėlių parduotuvę tikrai nerasite didelio asortimento, o perkant internetu pamatysite gausybę gėlių rūšių. Galite iš anksto užpildyti užsakymo formą, kurioje nurodote įteikimo datą, savo ar gavėjo duomenis, ir būsite ramūs, kad reikiamą dieną turėsite kuo nudžiuginti artimąjį. Yra tokių tinklalapių, kuriuose siūlomas ir originalus, įsimenantis pristatymas, pavyzdžiui, galite pasirinkti, kad puokštė būtų įteikiamos, skambant muzikai, arba, kad kurjeris būtų apsirengęs pirato ar kitokiu išskirtiniu kostiumu.

Trūkumai

Negalėsite gyvai apžiūrėti puokštės, nes internete gali būti pavaizduota šviežių gėlių kompozicija, o Jums bus pristatyta „nuvargusių“ vargšelių. Žinoma, galite reikšti pretenzijas, bet, jei už valandos geriausios draugės vestuvės, tai nesinori gadintis nuotaikos ir pasirodyti be jokių gėlių. Tokia situacija galima ir įprastose prekybos vietose, bet tada turite teisę atsisakyti nekokybiškai atlikto užsakymo ir bandyti kovoti už savo teises. Visgi, jei neturėsite laiko kada ginčytis, tai paimsite puokštę ir apsimesite, kad viskas gerai. Bet kur ir bet kada gali pasitaikyti situacijų, kai rezultatas neatitinka lūkesčių, bet ne visada tai galima išspręsti. Tad, gėlės internetu netenkinti Jūsų, bet taip gali atsitikti ir užsakius gėles salone.

Kiek tai kainuoja?

Vilniaus mieste mažai kuri įmonė pristato geles nemokamai, tai kainuoja apytiksliai 30 litų, į kitus miestus – apie 40 litų, bet šios kainos yra apytikrės, nes kiekviena gėles pristatanti įmonė nustato savus tarifus. Visgi yra ir tokių floristika užsiimančių įstaigų, kurios gėles pristato be jokio užmokesčio, bet dažniausiai jis jau išskaičiuotas į bendrą pirkinio sumą, todėl būkite budrūs ir palyginkite kainas. Kai kur galima užsisakyti, kad atvyktų floristas, kuris dekoruotų automobilį ar interjerą, ir už tai nereikia papildomai mokėti, žinoma, jei perkate gėlių už didelę sumą.

Kokiuose miestuose pristato?

Dažnai už atgabenimą net nereiks mokėti, bet ne visada užsakytos geles internetu lietuvoje pristatomos į visus miestus. Deja, daugiausia parduodamos geles internetu kaune, geles internetu siauliuose, geles internetu klaipedoje. Itin populiarus geliu pristatymas vilniuje, nes čia gyvena daug žmonių, todėl ne visada floristikos salonuose galima rasti būtent tai, ko nori. Gyvenate ne didmiestyje? Ne problema, įveskite į paieškos sistemos langelį geles internetu mazeikiai ar kito miesto pavadinimą ir tikrai rasite gėlių, kurias galimi išsirinkti internetu ir kurias pristatytų į Jūsų gyvenamąją ar darbo vietą,. Žinoma, nedidelėse gyvenvietėse ir mažesnė pasiūla. Yra siūloma paslauga geles internetu i uzsieni, tam gali būti sukurtas atskiras katalogas, nes dėl ilgesnio transportavimo augalai turi būti patvarūs. Taigi, geles internetu yra geras pasirinkimas, ypač, jei esate gyvenate toli nuo mylimo žmogaus, o galimybės pas jį nuvykti nėra, bent gėlių puokšte galėsite praskaidrinti jam nuotaiką, priminti apie save.

Apibendrinant galima pasakyti, kad šiais laikais vis populiarėja internetinė prekyba. Siūlomos netgi geles internetu, tai daug patogiau nei eiti ieškoti gėlių po floristikos salonus.