Pirkiniai / Paslaugos,  Renginių Organizavimas,  Verslas / Ekonomika

Gera reklamos įranga skatina kūrybingumą

ISOframe Wave sienelė – meno galerija

Kilnojamos foto ir meno parodos gali išnaudoti neribotas mobilios ISOframe sistemos galimybes. Jeigu Jums reikia greitai surenkamos ir kokybiškos sienelės su apšvietimo, kabinimo ir transportavimo funkcijomis – ši sistema ideali.

Iš pirmo žvilgsnio sunku susigaudyti, kad tai nėra jokia plytų siena!  Tai lanksti ISOframe Wave sienelė tapo meno galerija, kuri atskleidė geriausius grafinės spaudos ir mobilių stendų rinkodaros sprendimus. Būkite kūrybingi!

ISOframe stebina dydžiu!

Tai galėtų būti didžiausias pasaulyje surenkamas stendas! Šį stendą sukūrė Dubajuje, jis buvo pagamintas iš ISOframe Express sistemos, stendui surinkti prireikė 10 žmonių. Sienelės surinktos iš 144 grafinių plokščių ir suformuotas klaustuko formos stendo dizainas.

 iPad ir BannerUp

Turite nedidelį biudžetą arba mažą parodos erdvę, bet norite, kad Jūsų stendas būtų modernus ir įkvėptas naujų technologijų. ApsvarstykiteiPad ir BannerUp. Sujunkite geriausius abiejų gamintojų produktus ir tegul Jūsų stendas kalba pats už save. Plačiau apie: BanerUp>

 

BannerRail vitrinoms!

Aliuminio sijų BannerRail naudojimas pateisina prabangių prekių reklamos lūkesčius. Charlotte Douglas Internal aerouoste JAV esantis papuošalų parduotuvių tinklas Pandora vitrinos reklamai parinko skaidraus audinio grafikos plakatus ant BannerRail sijų. Atrodo puikiai!

Iš Flexiframe rėmų – išskirtinis stendas!

Flexiframe sistema pradėta gaminti dar 1985 metais, tačiau ir šiandien įrodo, kad ji gali būti efektinga reklamos priemonė. Mūsų kolegos iš Japonijos naudojami 40 Flexiframe rėmų sukūrė šį 9 pėdų aukščio stendą. Įvairių spalvų rėmeliai ir kokybiškos foto nuotraukos stende atrodo  išskirtinai.

Plačiau apie galimybes skaitykite:  MarkBric atstovai Lietuvoje >>>

Parengta pagal internetinę prieigą: MarkBricDisplay puslapyje.