Automobiliai / Motociklai

Geras autoservisas –tikras išsigelbėjimas vairuotojui

Geras autoservisas – išsigelbėjimas vairuotojui visomis prasmėmis. Priežasčių, kodėl prireikia serviso paslaugų, būna visokių – stabdžių kaladėlių keitimas, dujų įrangos montavimas, ratų suvedimas ir t.t. Na, o žmonėms, saugantiems savo transporto priemonę, itin aktualu yra signalizacija.

Automobilių signalizacijos įdiegimas siūlomas toli gražu ne visuose autoservisuose. Jos greičiausiai neįdės ir skurdžiame garažiukyje, kurį pavadinti servisu liežuvis nelabai apsiverstų. Be to, net jei meistrai užsiima pačiais įvairiausiais darbais – nuo jau minėtų stabdžių trinkelių keitimo iki kapitalinio variklio remonto, – tai vis tiek nereiškia, jog jie mokės įmontuoti signalizaciją. Taigi, lyg ir norėtųsi kreiptis  į specializuotą šios srities įstaigą. Tačiau net ir tas autoservisas, kurio pagrindinė veikla yra signalizacijos mašinoms, nebūtinai pasiūlys optimaliausią variantą. Taip yra todėl, kad laikui bėgant technologijos tobulėja. Tai, kas prieš trejus metus atrodė kaip neįtikėtinas modernumas, šiandien gali sukelti juoką. Prieš montuojant signalizacijos sistemą pravartu pasidomėti įvairiais tokių įrenginių variantais.

Įprastas variantas – pultelis, ant kurio yra mygtukai, skirti automobilio užrakinimui ir atrakinimui. Visgi automobilių signalizacijossignalizacijų montavimu užsiimantis autoservisas gali pasiūlyti ir pažangesnių sprendimų. Pavyzdžiui, nedidelį technologinį stebuklą, kai signalizacijai pradėjus kaukti automobilio savininkas gauna pranešimą. Šis atsiunčiamas į mobilųjį telefoną arba – modernus variantas – tiesiai į pultelį-raktų pakabuką. Negana to, automobilių signalizacijos yra tiek pažengusios, jog esant įsilaužimui transporto priemonė gali tapti tiesiog „nepalanki“ vagims – neužkuriama, nevažiuojanti. Suprantama, kad norint geriausio rezultato svarbu rasti gerus meistrus.

Automobilių servisas, besispecializuojantis signalizacijų klausimais, turėtų suteikti informaciją apie tokius aktualius dalykus kaip garantija, signalizacijos garsumas, „draugavimas“ su mašinos elektros sistema ir t.t. Jei signalizacija veikia, vairuotojas miega ramiau. Taigi, reikia užtikrinti, kad ji nepavestų – svarbus jos bruožas yra patikimumas. O patikimumą apima ir jau minėta garantija bei signalizacijos ir automobilio elektros įrangos „sugyvenamumas“. Įmontavimo vieta taip pat reikšminga, ypač prireikus pataisymo.

Taigi, bet koks autoservisas signalizacijos jums tikrai neįmontuos, iš įvairių meistrų reikėtų atsirinkti, be to, labai svarbu būti supažindintiems su paslaugos sąlygomis (garantija ir pan.).