Kompiuteriai / internetas,  Laisvalaikis / Pomėgiai

Geri filmai

geri filmaiGeri filmai – kiekvienam asmeniškai jie yra kitokie. Jau daug metų dirbant šioje srityje vis dažniau pastebime, kad sunku išrinkti tokius filmus, kurie tenkintų kiekvieno poreikius. Taigi, dažniausiai filmus pateikiama tam tikrose kategorijose. Kiekvienos kategorijos mėgėjas gali joje išsirinkti sau patinkantį filmą. Taigi ir specialistai, kurie dirba pas mus yra įvairių kategorijų mėgėjai, kad nebūtų jokio šališkumo. Tai padeda išlaikyti mūsų tinklapį labai kokybišką, nes filmai yra įvertinami iš visų pusių. Nėra taip, kad jeigu man nepatinka siaubo filmai, tai aš jų ir nevertinu. Kiekvienas vertiname kiekvieną filmą, taip sudaromi reitingai ir žinome, ką reikia pateikti mūsų lankytojams. Taigi, pagal tokius kriterijus ir esame išrinkę, kas yra geri filmai pastaruoju metu. Pateiksime tokių filmų sąrašą. Iš kiekvienos kategorijos bus pateikta bent po vieną filmą, kuris sužavėjo ne tik mūsų kompaniją, bet ir visą pasaulį.

  1. Taigi, pagal sudarytus topus ir peržiūrėtus filmus galima teigti, kad geriausias filmas, kuris priklauso komedijos žanrui yra „Džiaze tik merginos“ („Some like it hot“). Ši komedija sukurta labai seniai 1959 metais. Tačiau kino kritikai iki šios teigia, kad nėra geresnės sukurtos komedijos. Šio filmo veiksmas vyksta Čikagoje, kai per Šv. Valentino dieną įvyksta gangsterių žudynės. Šių žudynių liudininkais tampa du muzikantai. Taip ir prasideda visas veiksmas. Muzikantams tenka slapstytis nuo žudikų ir tai priverčia juos apsimesti moterimis ir dirbti moterų džiazo orkestre. Filme vaizduojamas veiksmas, kuris vyksta 1929 metais. Tai sena gera komedija, kurioje aktoriai tikri profesionalai ir savo vaidmenis atlieka nepriekaištingai. Šis ir panašaus tipo geri filmai, tai klasika, kurios nežinoti tiesiog neįmanoma.
  2. Pateikiame kito žanro geriausią filma, tai siaubo filmas,,Švytėjimas“(,,The Shining“).Šis filmas taip pat yra palyginti seniai sukurtas, taigi gali būti pavadintas klasika. Šis filmas, tai pasakojimas apie rašytoją, kuris gauna viliojantį darbo pasiūlymą. Pagrindinė jo užduotis bus prižiūrėti ištuštėjusį viešbutį, kol ateis sezonas ir vėl pradės plūsti lankytojai. Atrodo viskas labai paprasta. Darbas nesunkus, didelią dalį laiko galima skirti kūrybai. Tačiau, to ką teko patirti šiam rašytojui niekas nelinkėtų net blogiausiam priešui.
  3. Trečiasis žanras apie kurį kalbėsime, tai romantiniai filmai. Kokių jų tik nėra sukurtų. Labai sunku išrinkti geriausią romantinį filmą. Labai daug jų yra panašių, su vienodais siužetais ir vienodai įdomių. Taigi, pateiksime vieną geriausių romantinių filmų mūsų nuomone. ,,Užrašų knygutė”(,, The Notebook“) – tai viena geriausių romantinių dramų. Filme pasakojama apie du prieglaudoje susitikusius senyvo amžiaus vyrą bei moterį. Vyras sutiktai moteriai skaito parašytą meilės romaną, kurį patyrė būdamas jaunas. Filmo veiksmas ir vyksta tuo metu, kai vyriškis buvo jaunas, tai pasakojimas apie stiprią meilę ir išsiskyrimą. Geri filmai turi būti tokie, kurie priverstų reikšti emocijas ir to nesigėdyti. Šis filmas būtent toks.
  4. Dar vienas pastaruoju metu labai populiarėjantis filmo žanras yra animaciniai filmai. Daugiausiai uždirbęs ir geriausiu laikomas animacinis filmas yra ,,Žaislų istorija 3” (,,Toy story 3”). Šiame filme buvęs mažas berniukas, kuris labai mylėjo ir saugojo žaislus, užauga ir ruošiasi išvykti studijuoti į koledžą. Tuo tarpu mylėtieji žaislai turi būti supakuoti ir padėti į palėpę. Tačiau, žaislai atsiranda prie konteinerio ir juos pasiima darželio auklėtiniai. Atrodytų kaip ir nebloga pabaiga žaislams, tačiau viskas priešingai. Mat darželio auklėtiniai pasirodo esantys tikri peštukai.
  5. ,,Žmogus ant lyno“(,,Man on wire“). Tai geriausias pripažintas dokumentinis filmas. Šiame filme yra pasakojama istorija apie prancūzą, kuris 1974 metais padarė įspūdingą triuką 45min. vaikščiojo ant lyno, kuris buvo pakabintas tarp jau legenda tapusių bokštų-dvynių. Tai filmas, kuriame galima rasti informacijos ne tik apie šį triuką, bet ir apie kitus šio žmogaus triukus bei išgyvenimus.

Taigi, pateikėme pagrindinių filmų žanrų populiariausius filmus. Kievieno skoniai yra skirtingi ir sunku visiems įtikti. Tačiau, šie filmai įtiko daugeliui, juos pripažino ne tik žiūrovai, bet ir kino kritikai. Todėl, siūlome kiekvienam visus peržiūrėti ir turėti savo nuomonę, kurią galėsite naudoti diskutuodami bet kokio pokalbio metu. Pateikti geri filmai, tai klasika, kuri turi būti matyta visų, filmais besidominčių, asmenų.

www.kinoteka.lt informacija