Medicina / Sveikata

Geriausias čiužinys poroms

Čiužiniai

Daugiau jokių kompromisų! Miegokite patogiai abu

Ar jūs ir jūsų partneris kada nors esate susidūrę su dilema, kokį čiužinį pirkti: kietą ar minkštą? Net jeigu miegate vienas, taip pat svarstote, kurį čiužinį vertėtų pasirinkti. Tačiau dabar yra būdas atsikratyti šio erzinančio klausimo.

Išsirinkti čiužinį nėra lengva. Juk suprantate, kad tai nepigus pirkinys ilgam. Dažniausiai nusipirkus nepatogų netinkamą čiužinį kelio atgal nebėra. Dar daugiau: paprastai norisi miegoti ant kietesnio čiužinio, o sergant šonai reikalauja minkštesnio paviršiaus.

Ar esate girdėję apie čiužinį su keičiamu pagrindu?

Keičiamas pagrindas yra tikra revoliucija čiužinių gamybos pramonėje. Dormeo sukūrė čiužinį su 2 skirtingo kietumo sluoksniais abiejuose miegamosiose pusėse. Atsekite užtrauktuką, apverskite savo miegamosios pusės pagrindo dalį minkštesne ar kietesne puse į viršų ir miegokite taip, kaip Jums patogu.

Tarsi miegotumėte ant skirtingų lovų

Čiužinys su keičiamu pagrindu yra ypač naudingas poroms. Abu miegantieji savo miegamosios dalies kietumą gali reguliuoti. Ir visai nesvarbu, kad vienam patinka kietas paviršius, kitam – minkštas.

iMemory Silver – 2 viename. Kietas ir minkštas

Dormeo iMemory Silver čiužinys sudarytas iš 2 sluoksnių: kietesnio ir minkštesnio. Dviguliai čiužiniai turi 2 dvisluoksnes dalis (dydžiai pradedant nuo 140 x 200 cm), taigi abu ant jo gulintys žmonės gali reguliuoti kietumą. Daugiau jokiu kompromisų – iMemory tiks visiems!