Automobiliai / Motociklai

Geriausios žieminės padangos

Artėjant šaltajam metų laikui būtina pasirūpinti žieminėmis padangomis. O ar žinote kas yra geriausios žieminės padangos?  Nors specialistai teigia, kad net ir pačios geriausios padangos negali apsaugoti nuo visų pavojų, verta susipažinti su padangomis, kurias vertina profesionalai.

Dunlop žieminės padangos

Žieminės padangos su nauja technologija, vairuotojams suteikia geresnį kelio pojūtį, valdymą, o dėl šių priežasčių – vairuoti taps dar maloniau. Naujoji technologija skirta kasdieniam važinėjimuisi. Dunlop yra viena pirmaujančių padangų gamintojų, tad nieko keista, jog pirkėjams kasmet pasiūlo įvairių naujovių. Tai rodo, jog įmonė atsakingai žiūri į gaminamą produkciją. Didelis dėmesys skiriamas nuolatiniam produktų tobulinimui.

Kelly Winter ST

Kelly Tires kompanija, pradėjusi padangų gamybą daugiau nei prieš du šimtus metų, nesiliauja stebinti naujovėmis bei dar tobulesne produkcija. Dabar ši įmonė siūlo ypač kokybiškas, ilgai tarnaujančias padangas, o puikią produkciją lydi visiems prieinamos kainos.

Hankook

Hankook įmonė – viena sparčiausiai augančių padangų gamintoja pasaulyje. Padangos gaminamos sunkvežimiams, lengviesiems automobiliams, lengviesiems sunkvežimiams bei autobusams. Šios įmonės produkcija yra pardavinėjama net 185 pasaulio šalyse, o pagal pardavimo rodiklius įmonė yra septinta, tad net 70 procentų įmonės pajamų sudaro pajamos, gautos iš užsienio rinkų.

Naujausia šios įmonės produkcija jau pasiekė ir mūsų šalį.

Sava

Sava – tai slovėniškas prekės ženklas, tačiau padangos yra gaminamos ne tik Europos gamyklose. Kasmet visame pasaulyje parduodami milijonai šių padangų.

Goodyear

Ši įmonė savo veiklą pradėjo nuo padangų, skirtų dviračiams, gaminimo. Pradėję nuo vos 8000 dolerių siekiančios pirmojo mėnesio apyvartos, 1926 – aisiais kompanija tapo didžiausia padangų gamybos kompanija visame pasaulyje. Šį statusą kompaniją išlaiko iki pat šių dienų, plėtoja savo veiklą net 6 žemynuose, o produkcijos per metus parduodama daugiau nei už 15 JAV milijardų dolerių.