El. Parduotuvės,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Pirkiniai / Paslaugos

Geros ausinės – melomano pasirinkimas

Geriausiomis ausinėmis rinkoje yra laikomos Sennheiser ausinės. Šių ausinių kaina kai kam gali pasirodyti didelė, tačiau ji pateisinama itin aukšta atkuriamo garso kokybe. Dar ir šiandien orlaiviai yra aprūpinami būtent šios įmonės kuriamais produktais, tai yra vienas iš geriausių jos kompetencijos įrodymų. Įdomu yra tai, kad „Sennheiser“ kai kuriais atvejais siūlo žymiai kokybiškesnę ir netgi pigesnę produkciją nei kitų kompanijų analogai. Taigi, galima sakyti, kad šios įmonės pasiūlą sudaro ne tik vieni iš kokybiškiausių, tačiau ir geriausią kainos ir kokybės santykį turintys produktai.

Aišku ausines reikia rinktis ir pagal tai, kaip jas naudosite. Jeigu Jums yra reikalingos ausinės sportui, tuomet geriau rinktis „In Ear“ tipo gaminius. Tokios ausinės tvirtai laikysis ir nekris Jums nuo galvos. Pačios pigiausios ausinės tikrai netiks sportuojant, kadangi pastoviai iškritinės ir su jomis vargu ar jausitės patogiai.

Štai jeigu ieškote kokybiškų aukštų ir žemų dažnių ir nežadate sportuoti, tuomet geriausios ausinės Jums bus uždaro tipo. Būtent tokios ir yra „Sennheiser“ ausinės. Savaime aišku nesunku rasti ir „Sennheiser“ „In Ear“ tipo gaminių, tačiau geriausiai ši įmonė yra žinoma dėl ant galvos dedamų ausinių.

Kalbant apie „In Ear“ tipo įstatomos į išorinę ausį ausines, jos yra šiuo metu „ant bangos“. Jos lengvos, telpa praktiškai bet kur ir yra pridedamos prie beveik kiekvieno mobilaus telefono ar muzikos grotuvo. Tačiau jei kalbėtume apie jų patogumą, tai šios ausinės yra pačios nepatogiausios: gaminamos tik vieno dydžio, todėl jei jos jums per didelės ar per mažos tai susitaikykite su tuo, kad nuolatos kris iš ausies. Beje, jei esate tikras melomanas ir vertinate tik kokybiška garsą, tai šios ausinės ne jums. Jos sunkiai išgauna žemus dažnius ir neizoliuoja nuo pašalinių garsų.

Taigi, geros ausinės visuomet pateisins savo kainą ir patenkins Jūsų lūkesčius. Tačiau ar Jums reikia sumokėti pusę savo atlyginimo dėl kelių papildomų dažnių? Jeigu muzika Jūsų gyvenime užima labai svarbią vietą, greičiausiai taip, verta, tačiau jeigu tiesiog nemėgstate tylos ir turite neįgudusią ausį, greičiausiai verta pasirinkti pigesnes alternatyvas.