Įvairenybės

Gianni Versace istorija.

Gianni Versace istorija.
Dizaineris Gianni Versace gimė 1946 m. gruodžio 2-ąją pramoniniame mieste Reggio di Calabria Italijoje. 18 metų amžiaus, jis pradėjo dirbti motinos Francesca Versace drabužių parduotuvėje. 22 metų amžiaus, Gianni  Versace pradėjo kurti drabužius. Vietinis drabužių gamintojas pasamdė jį, kad sukurtų kolekciją, kuri buvo platinama Francesca Versace parduotuvėje. Po to, jis tapo žinomas Italijos mados centre Milane, netrukus jau kaip dizaineris dirbo drabužių gamintojui Florentine Flowers. 1974 metais Gianni Versace pristato savo asmeninę mados liniją – Complice. Po šios sėkmingos mados linijos pristatymo, kaip rezultatas sekė kitos sėkmingos mados kolekcijos, avangardiniai rūbai, kvepalai, odekolonai ir kiti aksesuarai.
Versace kvepalai ir jų istorija.
Versace aromato istorija prasidėjo 1981metais, kai buvo išleisti pirmieji Gianni Versace  kvepalai moterims. Po to sekė  1986 m. Versace L’Homme kvepalai vyrams, 1991 m. Versus Uomo, ir kiti žymūs kvepalai, tokie kaip 1996m. Dreamer kvepalai vyrams, 2004 m. Crytal Noir kvepalai moterims, 2006 m. Bright Crystal kvepalai moterims ir kt.
Gianni Versace sujungė mados ir šou pasaulius.  Jo dosnūs bei prabangūs pristatymai buvo neeiliniai pop kultūros įvykiai. Galima rasti daugumą įžymybių veidų, kurie vienu metu buvo Versace mados namų veidais, tai Madonna, Ashton Kutcher, Britney Spears ir Halle Berry.
Kūrėjas įkvėpimo sėmėsi iš tuometinio gatvės gyvenimo, filmų taip pat žinoma iš meno bei dizaino istorijos. Nors ir kovojo su ausies vėžiu, tačiau tai nebuvo jo mirties priežastis. Jo gyvenimą nutraukė žudikas Andrew Cunanan, kuris 1997 m. liepos 15-ąją. Vidury dienos nušovė Versace, prie pat jo namų Miami Beach’e. Prieš keturias dienas buvo pasirašyta sutartis, pagal kurią Gianni Versace turėjo tapti pagrindinis Versace imperijos savininkas, jam būtų atitekę 45% akcijų. Jo akcijos, kaip palikimas atiteko jo 11 metei dukterėčiai, Allegrai. Šiandien Versace Group priklauso Versace šeimai (50 % Allegra Beck Versace, 20 % Donatella Versace ir 30 % Santo Versace).