Laisvalaikis / Pomėgiai,  Renginių Organizavimas,  Vaiko Gimtadienis

Gimtadienis Vaikui

Gimtadienis Vaikui

Kaip suorganizuoti idealų gimtadienį vaikui? Keliais vertingais patarimais mes padėsime Jums atsakyti į šį klausimą.

Kad gimtadienis vaikui būtų ypatingas, suorganizuokite jam teminį gimtadienį. Pasinaudokite tuo, ką jis mėgsta. Pavyzdžiui, jeigu vaikas išskirtinai žavisi kokiu nors animaciniu ar filmų personažu, surenkite jam gimtadienį naudodami to veikėjo atributiką. Padarykite kvietimus, dekoracijas, papuošimus stalui, kaukes sau ir jam. Pasirinkę mėgstamą herojų (pavyzdžiui, Harį Poterį) ieškokite įvairios atributikos su juo: atviručių, paveikslėlių, kepurėlių ir t.t. Manome, kad gimtadienis vaikui turėtų pavykti puikiai, kadangi vaikas suvoks, kaip jis Jums rūpi ir kaip Jūs juo domitės, jei viską susiesite su jo mėgstamiausiu personažu.

Gimtadienis vaikui turi būti ypatingas – tik tuomet paliks neišdildomą įspūdį visą gyvenimą. Jei jūsų vaikas mėgsta „McDonald‘s“ restoraną, galite jį ten nusivesti su draugais ir užsakyti specialią gimtadienio programą. Bus organizuojami įvairūs konkursai (pavyzdžiui – piešimo), Jūsų vaikus linksmins klounas, vaikai tikrai nenuobodžiaus, nes galės stebėti pačius mėgstamiausius animacinius filmukus per plačiaekranį televizorių.

Dar viena puiki idėja – užsakyti gimtadienį vaikui renginių organizatorių firmoje GoCrazy. Ši kompanija rengia „Generolo gimtadienį“ – labai originalų vaikų gimtadienį, kurio metu Jūsų vaikas ir jo draugai susipažins su karine amunicija, linksmai atlikinės įvarius išbandymus, linksmąją misiją „Dingusio krovinio paieška”,žais estafetę, už aktyvumą ir nuopelnus gaus poilsio minučių, per kurias galės su instruktoriaus pagalba pasigaminti kariško maisto davinio. Taip pat jūsų vaikui labai patiks žaisti tirą ir kitus kariškus žaidimus, kurie ne tik paliks Jūsų vaikui neišdildomą įspūdį, tačiau ir įskiepys vertybių.