Kompiuteriai / internetas

Google reklama įvertina kokybiškus tinklalapius

Google reklamaKalbant apie tai, kuo pasižymi Google reklama, pirmiausia reikėtų paminėti, kad ji yra paremta aukciono principu. Verslo atstovai moka pinigus už į jų tinklalapį atvestus interneto vartotojus. Kitaip tariant, mokama už paspaudimus. Kiekviena internauto pelės mygtuku paspausta reklama yra įkainojama tam tikra paties reklamuotojo nustatyta suma. Tačiau, kaip aukštai bus rodoma pastarojo reklama, priklauso nuo to, kokia yra konkurencija ir kokia suma mokama už vieną paspaudimą.

Taigi, tuo atveju, kai dėl to paties raktažodžio konkuruoja ne vienas reklamuotojas, vyksta aukcionas. Visi stato tam tikrą pinigų sumą, kuri bus mokama už atvestą klientą. Bet nereikėtų pamiršti, kad tai nėra vienintelis kriterijus, lemiantis aukščiausią arba žemiausią pozicijas. Labai didelį dėmesį Google skiria ir paties reklamuojamo tinklalapio kokybei. Būtent dėl šios priežasties yra sukurta kokybės balo sistema, kuri iki šiol pasižymi dideliu efektyvumu.

Kadangi vyksta nuolatinis aukcionas, norint sutaupyti, reikia reguliariai prižiūrėti vykdomas reklamines kampanijas. Nei vienas biudžetas nėra neišsenkantis, todėl, jei norite, kad investuojamos lėšos būtų efektyviai panaudotos ir duotų kuo geresnių rezultatų, Google reklama turi būti tinkamai įvertinta. Negalvokite, kad jūsų konkurentai į šią reklamos rūšį žiūri pro pirštus ir neskiria jai daug dėmesio. Visada reikia stengtis būti pranašesniu už kitus.

Kaip jau buvo minėta, kaina nėra vienintelis kriterijus. Neretai į pačias aukščiausias pozicijas pakilti gali užtekti ir labai nedidelės sumos, tačiau reikia, kad tinklalapis būtų puikiai optimizuotas. Tokias paslaugas teikia optimizavimo paieškos sistemoms specialistai. Kiekvienas internetinis tinklalapis, prieš patekdamas į Google rankas, turėtų būti paruoštas pagal visus šios didžiulės kompiuterinės sistemos keliamus reikalavimus.

Kuo reklamuotojo puslapis yra efektyvesnis ir informatyvesnis, tuo mažesnės sumos pareikalauja Google reklama. Be to, reikėtų pabrėžti, kad šią reklamos rūšį lyginti su kitomis nėra tikslinga. Taip yra dėl to, kad, naudojantis Google kompanijos paslaugomis, galite realiu laiku įvertinti esamus rezultatus. Tai reiškia, kad niekam nereikia skaičiuoti, koks yra vidutinis reklamos našumas – viskas yra tikslu ir pateikiama kruopščiai vartotojo analizei.