Paskolos

Grąžini mažiau nei pasiskolinai

Greitieji kreditai Lietuvoje tapo populiarūs prieš gana ilgą laiką. Jiems paplitus, pradėjo kurtis daugybė įmonių, suteikiančių greitąsias paskolas, todėl po kurio laiko tarp jų pradėjo stiprėti konkurencija. Jai išaugus, firmos, norėdamos pritraukti kuo daugiau klientų,  pradėjo skelbti įvairias akcijas bei taikyti daugybę nuolaidų.

Mini paskolos internetu labiausiai tinka įvairioms nuolaidoms bei akcijoms. Mini kreditų pinigų sumų dydžiai yra labai nedideli, todėl įmonės nepraranda labai daug lėšų, skelbdamos akcijas. Taip pat mini paskolos gali būti suteikiamos beveik kiekvienam, nes jų sumos yra nedidelės, tad retas asmuo neįstengia atiduoti pinigų laiku, o tai leidžia pritraukti labai daug klientų. Norint gauti mini paskolą, reikia būti ne jaunesniu nei 20 metų bei ne vyresniu nei 70 metų. Taip pat būtina turėti gyvenamąją vietą bei banko sąskaitą bet kokiame Lietuvos banke. Žinoma, dar reikia gauti pajamas, nesvarbu iš kur – iš darbo biržos ar kas mėnesį iš savo darbdavio, bei tuo metu neturėti jokių kitų skolų. Šiuos reikalavimus, ypač pirmuosius tris, atitinka bene kiekvienas greitąjį kreditą norintis pasiimti asmuo, tad gauti mini paskolą tikrai yra lengva, o tai padaryti galima per labai trumpą laiką.

Gauti mini paskolą internetu galima labai greitai. Tereikia nueiti į įmonės tinklalapį ir skaičiuoklėje pasirinkti norimą pasiskolinti pinigų sumą ir terminą, per kurį bus galima grąžinti pinigus. Tada reikia užsiregistruoti, o tai padarius – persiųsti tam tikrą pinigų sumą į firmos banko sąskaita. Pinigus, skirtus registracijos patvirtinimui,  reikia būtinai išsiųsti iš tos banko sąskaitos, kuri buvo nurodyta registracijos formoje. Tada, kai įmonė gaus kliento registracijos mokestį, firma įvertins asmens galimybes, o kai priims sprendimą, klientui jį nusiųs sms žinute. Imant mini paskolą pirmą kartą, galima pasiskolinti suma yra ribojama. Norint antrą bei kitus kartus imti kreditą, dar kartą registruotis nebereikia. Taip pat būtina prisiminti, jog dar kartą imti mini paskolą galima tik tada, kai yra visiškai atiduotas ankstesnysis.

Mini kreditas internetu yra suteikiamas labai greitai. Naujiems klientams jis gali būti suteiktas maždaug per pusvalandį. Asmenys, kurie jau anksčiau yra ėmę kreditą, jį gauna pos per porą minučių po to, kai klientas iš įmonės gauna sms žinutę, patvirtinančią kredito suteikimo prašymą. Imti mini paskolą yra labai patogu, kai pinigų reikia tą pačią dieną.

Neseniai keletas firmų paskelbė mini paskolų akciją, kuri vadinasi „Grąžini mažiau nei pasiskolinai“. Ši akcija sulaukė daug dėmesio, o firmos, kurios ją paskelbė, labai išpopuliarėjo. Akcija veikia taip: reikia pasiimti paskolą, kuri neviršija 200 litų sumos, o tada, kai ateina laikas atiduoti pinigus, įmanoma grąžinti net 5 litais mažiau. Prieš imant šią mini paskolą, reikia žinoti, jog akcija galioja tik naujiems klientams, kurie niekada nebuvo pasiėmę iš tos firmos jokio kito kredito. Taip pat akcija galioja tik tiems asmenims, kurie grąžino mini paskolą laiku ir neuždelsė nė dienos.

„Grąžini mažiau nei pasiskolinai“ yra geriausia kada nors buvusi paskelbta akcija. Žmonės ją ima, todėl, jog, pasiėmus kreditą, jį atiduoti galima net 5 litais mažiau, net be jokių palūkanų ar paskolos ėmimo mokesčių. Tikrai ne veltui ši akcija tapo labai populiari, mat nenukenčia nei firmos, nemokamai suteikdamos mini paskolą, nei asmenys, kurie ją ima.

Mini paskolos internetu yra geriausias būdas žmonėms gauti nedidelę pinigų sumą per labai trumpą laiką. Šios paskolos labai tinka įvairioms akcijoms, kurios pritraukia labai daug klientų.