Įvairenybės

Greita paskola

Greitas kreditas neturintiems darbo

Greita paskola nedirbantiems
Greita paskola

Staiga prireikė šimto kito litų, bet abejojate, ar gausite paskolą, nes neturite darbo? Turėtumėte žinoti, kad teikiama ir greita paskola. Galėsite nesunkiai išspręsti laikinus finansinius sunkumus. Tokia greita paskola be uzstato nedirbantiems kartais yra vienintelė išeitis išspręsti susidariusias problemas.

Negailestingos rinkos sąlygos

Niekas negali būti užtikrintas, kad dar ilgai dirbs dabartinėje darbo vietoje. Visada yra tikimybė netekti darbo, t.y., kad įmonė bankrutuos, mažins etatus ar tiesiog atsiras žmogus, kuris bus labiau vertinamas nei Jūs. Niekam to nelinkėtumėme, bet nedarbas gali užklupti nelauktai, tokiu atveju netektumėte nuolatinio pajamų šaltinio. Žinoma, tada užsiregistruosite Darbo biržoje ir kurį laiką gausite išmokas, bet jų neužteks, jei Jums netikėtai prireiks įsigyti buitinės technikos ar kitų daiktų. Ne visada artimieji turi pakankamai pinigų, kad galėtų pagelbėti sunkioje situacijoje. Vis dėlto nereikėtų galvoti, kad tokiu atveju nėra išeities. Ji tikrai yra, Jums padės greita paskola nedirbantiems.

Kriterijai kredito gavėjui

Jei norite gauti paskola, tai turite būti Lietuvos Respublikos pilietis, sulaukęs 18 metų. Kai kuriose paskola teikiančiose bendrovėse paslaugos siūlomos tik žmonėms, kurie yra ne jaunesni nei 21 metų. Duodama ir paskola nedirbantiems studentams, jie gali užstatyti turtą, mokėti išmokas iš stipendijos ar pan. Nebūtina turėti pastovios darbo vietos, daug kur pageidaujama įrodyti, kad bent iš kur nors gaunate nuolatines pajamas. Darbas – ne vienintelis būdas gauti pinigų, iš socialinių išmokų, dovanų ar kitų pinigų grąžinsite greitą kreditą. Svarbu ir Jūsų kreditingumo istorija, kredito davėjas ją patikrins ir žinos, ar Jus galima laikyti patikimu klientu, ar nesate prisiėmęs finansinių įsipareigojimų kitose įstaigose. Tad greita paskola nedirbantiems teikiama, jei gavėjai atitinka čia nurodytus kriterijus.

Skirtingos sąlygos

Lietuvoje yra ne viena kredito bendrovė, siūlanti greita paskolą žmonėms, neturintiems darbo. Pasidomėkite, kur yra palankiausios greitos paskolos nedirbantiems sąlygos, t.y. kur yra teikiama didesnė pinigų suma su mažesnėmis palūkanomis ir ilgesniam laikotarpiui. Žinoma, geriausia, jei iš anksto nuspręsite, kokios sumos Jums reikėtų, tada paprasčiau ieškoti optimalaus varianto. Ne visuose tinklalapiuose teikiama detali informacija apie įstaigas, todėl gali tekti užsiregistruoti (registracijos kaina 0,01 Lt) ir tik tada matysite visas sutarties sąlygas. Tad neskubėkite imti greita kreditą iš pirmos pasitaikiusios bendrovės, kitur gali būti geresnių pasiūlymų.

Nepamirškite atsakomybės

Teikiama paskola internetu, trumpąja žinute, net nereikia išeiti iš namų, todėl nedirbantiems žmonėms tai yra paprastas būdas gauti pinigų. Vis dėlto nedarykite skubotų veiksmų. Viską iš anksto apgalvokite. Jei jau tvirtai nusprendėte imti paskolą, tai įdėmiai perskaitykite sutarties sąlygas, kad ir kiek lapų jos užimtų, taip būsite užtikrintas, kad kredito davėjas nepakeis sutarties. Trumpalaikės ar ilgalaikes paskolos nedirbantiems suteikiamos nesunkiai, bet grąžinti jas ne visada lengva. Apsvarstykite, ar sugebėsite kas mėnesį laiku pervesti nurodyto dydžio sumą. Kai kuriose kredito bendrovėse gali būti pratęsiamas kredito nedirbantiems grąžinimo terminas, bet teks mokėti didesnes palūkanas. O kitur išvis nepriimtinas vėlavimas, uždelstas pinigų mokėjimas, todėl būsite perduotas skolų išieškojimo tarnyboms. Taigi, kreditai nedirbantiems teikiami daugelyje finansinę pagalbą siūlančių įstaigų, bet juos imti turėtumėte tik tuo atveju, jei jaučiate įsipareigojimų svorį ir tikite, kad sugebėsite grąžinti pinigus.

Apibendrinant galima pasakyti, kad greita paskola nedirbantiems – greitas ir paprastas būdas gauti pinigų reikiamu metu. Vis dėlto būtina įvertinti prisiimamų finansinių įsipareigojimų įvykdymo galimybę.