Įvairenybės

Greita paskola – greita ir patogi pagalba

Greitieji kreditai
Greitieji kreditai

Dauguma mūsų šalies gyventojų yra ne sykį girdėję apie paskolas. Populiarieji greitieji kreditai dažnai tampa idealia finansinės pagalbos priemone. Tačiau tam, kad toks būdas būtų veiksmingas, reikia apie jį žinoti pakankamai. Tai reikalinga ne tik saugiam, patikimam, bet ir patogiam skolinimosi sprendimui priimti.

Gerą paskolą gali rasti kiekvienas

Šiandien sparčiai suteikiamos paskolos vartotojus vilioja labiausiai. Daliai tų, kuriems aktualūs greitieji kreditai statistika tampa gana svariu argumentu: jei skolinasi ir kiti, tai galiu padaryti ir aš. Tačiau toks pasirinkimas yra patikimas ne visuomet. Kur kas saugesnis būdas apsispręsti – aktuali informacija.

Nors greitieji kreditai lietuvoje teikiami jau senokai, dabar skolinimuisi yra itin palankios sąlygos. Šiuo metu palūkanų normos gana žemos, o skirtingų variantų pasiūla – didžiulė. Įvairovę sudaro ne tik paskolų dydis, bet ir skolinimosi, pinigų grąžinimo būdai. Paprastai greitieji paskolų variantai svyruoja nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių eurų. Tokia suma lengvai pritaikoma skirtingiems finansiniams poreikiams patenkinti. Dažniausiai kreditai pasiskolinami tam, kad būtų padengtos naujų pirkinių, gydymo, atostogų ar neplanuoto remonto išlaidos. Taip pat nedidelės sumos prireikia tuomet, kai atsiranda netikėtų išlaidų ar tenka luktelti atlyginimo.

Tokiais atvejais finansiniu stabilumu galima pasirūpinti labai greitai. Šiandien sparčiai teikiami greitieji kreditai sms zinute arba internetu. Paprastai norintiems tokios paslaugos tereikia užsiregistruoti kreditus teikiančios bendrovės elektroninėje sistemoje. Žinoma, galimas ir tradicinis variantas – kreipimasis į įmonės biurą kuriame nors mieste.

Dabar Lietuvoje kreditai gali būti suteikti vartotojui palankiausiu būdu – nepriklausomai nuo vietos ar paros meto. Tam, kad būtų užpildyta paraiška ar išsiųstas prašymas, užtenka turėti interneto prieigą arba paprasčiausią mobilųjį telefoną. Jei paskolų įmonės klientas atitinka visus reikalavimus, greitieji kreditai jį gali pasiekti vos per kelias minutes. Ilgesnis terminas taikomas tuomet, kai siekiama pasiskolinti didelę sumą.

Pasirinkimas ir atsiskaitymas: patogiau nebūna

Norintieji greitai pasiskolinti pinigų šaltinį gali rinktis pagal įvairius kriterijus. Vienas racionaliausių – kainų ir sąlygų lyginimas. Pavyzdžiui, kai kur mažoms sumoms gali būti taikomi greitieji grąžinimo terminai. Jie trunka nuo kelių iki keliolikos dienų. Jei planuojama skolintis kelis tūkstančius eurų, grąžinimo terminas gali tęstis iki kelių metų. Panašiomis sąlygomis teikiami ir greitieji kreditai uk ar kitose užsienio šalyse.

Tačiau grąžinimo sąlygos gali būti svariu pasirinkimo argumentu. Jo esmė – palūkanų norma. Neretai tiems, kuriems reikalingi greitieji kreditai palukanos neatrodo svarbiu dalyku. Tai didelė klaida. Prieš renkantis paskolos teikėją būtina palyginti skirtingus palūkanų pasiūlymus – tokiu būdu grąžinimo termino pabaigoje galima sutaupyti solidžią sumą pinigų. Be to, verta pasidomėti, kaip elgiamasi tuomet, kai vartotojas nori atidėti kredito mokėjimą. Juk greitieji kreditai skirti finansinės padėties gerinimui, bet ji ne visuomet gali būti lengvai numatoma ir kontroliuojama.

Dar vienas svarbus dalykas yra nuolaidos. Tai itin svarbus paskolų privalumas. Tiems, kuriems būtini nebrangūs greitieji kreditai akcijos gali būti tiesiog nepamainomos. Suderinus jas, palankų grąžinimo terminą ir palūkanas galima išlošti tikrai nemažai. Žinoma, tokia patogi pagalba prieinama tik kontroliuojant įstatymams. Tai – saugumo garantija.

Paprastai suteikiami greitieji kreditai nuo 18 metu. Tačiau kai kurios paskolų įmonės klientų amžiaus kartelę kilsteli dar aukščiau, nuo 20 ir daugiau metų. Taip pat svarbi pilietybė – mūsų šalyje paskolos suteikiamos tik nuolatiniams Lietuvos Respublikos gyventojams, piliečiams. Dėl tokių apribojimų greitieji kreditai visiems gali užtikrinti geresnę, stabilesnę finansinę būklę. Tam mažai įtakos turi netgi darbinė padėtis. Taigi, greitieji kreditai šiandien – vienas patikimiausių, saugiausių ir patogiausių ekonominės pagalbos būdų, leidžiančių mėgautis aukštesne gyvenimo kokybe.