Paskolos

Trūkstant pinigų gelbėja greitas kreditas

Nėra žmogaus, kuris nebūtų susidūręs su finansinėmis problemomis. Visiems karts nuo karto tenka susidurti su liga pavadinimu „tuščia piniginė“ ir laukti atlyginimo valgant avižinę košę penkias dienas iš eilės. Ir niekas neapsaugotas nuo to, kad belaukiant atlyginimo gali skubiai prireikti pinigų. Greitas kreditas dažnai tokiu atveju tampa tikru išsigelbėjimo ratu skęstančiam. Tačiau kaip ir kiekvienas reiškinys, greitas kreditas turi savus pliusus ir minusus. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmes imant kreditą?

Kiekviena kreditus teikianti įstaiga teigia, jog jų sąlygos geriausios, palankiausios ir draugiškiausios klientui. Iš dalies tai tiesa, nes visi dirbantys pilnamečiai, neturintys įsiskolinimų gali pasinaudoti greitų kreditų paslauga. Paimti kreditą tetrunka vos kelias minutes, tačiau lengvas paskolos galimas negarantuoja greito grąžinimo. Tad prieš imant kreditą gerai paskaičiuokite kiek turėsite grąžinti. Palūkanos, nors ir ne kosminės, tačiau kuo didesnę sumą skolinatės, tuo pinigine išraiška palūkanos bus didesnės (procentinė išraiška dažniausiai lieka ta pati). Galite pasižvalgyti ar kredito kompanija nevykdo akcijų, pavyzdžiui, imant tam tikrą sumą, mokamos mažesnės palūkanos. Kiekviename kreditus teikiančių įmonių tinklalapyje yra paskolos skaičiuoklės, kuriose iškarto matote kokios yra palūkanos ir kiek pinigų reikės grąžinti.

Kreditą reikia grąžinti per mėnesį laiko, o tai dažnai įvardijama kaip trūkumas, nes esant sudėtingai situacijai sudėtinga iškart surinkti pinigus skolos grąžinimui. Visgi, tai nėra ir tokia didelė bėda, nes kreditų įstaigos leidžia pratęsti paskolos grąžinimo terminą dar mėnesiui, tik žinoma tenka sumokėti palūkanas už ilgesnį paskolos naudojimą. Tačiau šis nepatogumas yra smulkmena palyginus su tuo, kad pinigus galima gauti „čia ir dabar“. Juk ne veltui sakoma „geriau žvirblis rankoje, nei briedis girioje“. Žvirblis šiuo atveju greitas kreditas, o briedis tai galimai kada nors sutaupyti pinigai. Tačiau nereikia pamiršti, jog skolinantis svarbu pagalvoti apie grąžinimą. Atsakingumas šiuo atveju yra itin svarbu, juk nenorite pakliūti į situaciją, kuomet negalėsite grąžinti skolos ir pakliūsite į skolininkų sąrašus.