Paskolos

Greitas kreditas

Kreditas padeda spręsti tik laikinas problemas

Paskoliukas greitas kreditas – dažnu atveju žmonėms atrodo vienintelė išeitis iš itin keblios situacijos. Iki atlyginimo likus dar savaitei ar dviems, baigiasi pinigai, o reikia pirkti maistą, mokėti mokesčius už butą, užsipilti kuro. Staiga atsiradus sveikatos problemoms, prireikia ne vieno šimto, kurio kiaulėje taupyklėje nėra, todėl ir tokiu atveju tenka kreiptis į kreditus teikiančią bendrovę. Greitieji kreditai kartais atrodo kaip šviesa tunelio gale, vis dėlto ne visi turi pakankamai informacijos ir supranta, kas tai iš tiesų yra.

Lengva gauti, sunku grąžinti

Greitas kreditas
Greitas kreditas

Greitas kreditas yra vienas lengviausių legalių būdų reikiamu momentu gauti lėšų.  Nežinantiems, kas apskritai yra kreditas, galima labai trumpai ir aiškiai tai apibūdinti. Kreditas – tai skolinamų pinigų suma, kurią per numatytą laikotarpį su numatomomis palūkanomis ir tam tikru įmokų dydžiu reikia grąžinti skolinančiai bendrovei ar bankui.  Greitasis kreditas netinkamas asmenims, kurie nori skolintis dideles pinigų sumas. Tai priemonė gauti lėšų iki aštuonių tūkstančių litų. Greituoju jis vadinamas todėl, kad norima suma sąskaitą pasiekia itin greitai ir paprastai – dažniausiai net nereikia išeiti iš namų. Pakanka internete susirasti tinkamiausią kreditų bendrovę, jos interneto svetainėje užpildyti reikalaujamą anketos formą ir vienu mygtuko paspaudimu ją išsiųsti. Praėjus keletui minučių, dažna kreditus teikianti bendrovė paskambina jums nurodytu numeriu, užduoda keletą paprastų klausimų ir neilgai trukus jūsų sąskaita yra papildoma trūkstama suma pinigų. Nepaisant to, kad greitas kreditas yra gaunamas ganėtinai paprastai, būtina suprasti, jog tai ne ką mažesnis finansinis įsipareigojimas nei paskola banke. Laiku nemokant paskolos įmokų ir palūkanų, kredito bendrovė samdo skolų išieškojimo įmonę ir nesudėtingai gautas kreditas gali tapti itin didele finansine našta, nemalonumais ir sudėtingomis problemomis, iššūkiais.

Lengvinančios sąlygos

Greitas kreditas teikiamas asmenims ne jaunesniems nei aštuoniolika metų, be to, jį gauti gali tik asmenys, kurie nėra skolingi bankams ar kitoms kreditų bendrovėms. Norintiems padengti skolas kitiems davusiems paskolas ar kreditus nauju kreditu nepavyks – tokią informaciją kreditų bendrovės gali gauti iš kolegų, partnerių ir kitų finansinių institucijų. Greitas kreditas be uzstato teikiamas, tačiau nepaisant to, jog ši sąlyga atrodo dar labiau palengvinanti skolinimosi procedūrą, vėliau laukiančios įmokos už pasiskolintą sumą vis tiek gali tapti sunkia finansine našta. Prieš skolinantis svarbu apskaičiuoti, ar pajėgsite numatytą laikotarpį kas mėnesį skirti reikiamą sumą kredito dengimui ir skolos grąžinimui. Greitas kreditas reiškia greitus ir lengvus pinigus, kuriuos vėliau tenka sunkiai atidirbti.

Kredito bendrovę reikia rinktis atsakingai

Kreditų bendrovių yra daugybė ir kiekviena jų siūlo kitokias sąlygas. Kreditas gali būti teikiamas skirtingiems laikotarpiams, skirtingomis sumomis, gali būti išmokamas dalimis arba visas vienu metu. Be to, skirtingos kreditų įmonės siūlo skirtingas palūkanų normas bei kitokio dydžio mėnesines įmokas. Vis dėlto renkantis kredito bendrovę, svarbu pagal reikalaujamą palūkanų ir įmokų dydį apskaičiuoti, kiek kartų didesnę už pasiskolintą sumą teks grąžinti per visą skolos padengimo terminą. Greitas kreditas, neapsižiūrėjus ir neapskaičiavus prieš skolinantis, gali kainuoti kur kas daugiau nei pradžioje atrodė. Dažną kritiniu finansiniu momentu apsvaigina ir apgauna išorinis vaizdas, jog skubus kreditas padės jiems išspręsti visas problemas. Deja, kreditai išsprendžia problemas tik tuo vienu sunkiausiu momentu, vėliau, neturint pakankamai lėšų ir išleidus pasiskolintą sumą,  jos gali tik padidėti. Svarbu suprasi, jog dažnai žodis „paskola“ ir žodis „kreditas“ yra vartojami kaip sinonimai, todėl greita paskola“ gali reikšti tą patį, ką ir greitas kreditas.