Kelionės / Turizmas,  Lietuvoje,  Paskolos,  Užsienyje

Greitasis kreditas atostogoms?

Greitasis kreditas atostogoms skamba neįtikėtinai ir retkarčiais atrodo net kvailai, tačiau pasitaiko net ne pavieniai atvejai, kuomet kredito gavėjai gautus pinigus išleidžia būtent kelionei. Ir tai nėra taip blogai, kaip kartais atrodo.

Skolintis pinigų kelionėms dažniausiai prireikia tiems, kurie ilgai ir sunkiai dirbdami dar papildomai turėjo ir gausybę kitų problemų, o kas geriau nei kelionė į egzotinius ar šiltus kraštus leidžia atsipalaiduoti ir pamiršti visas problemas. Deja, netikėtai atsiradus atostogoms ar visas savo santaupas išleidus kitiems dalykams ne visi gali sau leisti tokias išlaidas, todėl greitasis kreditas tampa populiaria išeitimi.

Greitųjų kreditų bendrovės nėra labai suinteresuotos Jūsų norimu pinigų panaudojimo būdu, tad neverta sukti galvos, kad dėl tokio atrodytų nebūtino tikslo imami pinigai. Bendrovėms rūpi tik Jūsų finansinė būklė, gebėjimas laiku vykdyti įsipareigojimus, kitų skolų nebuvimas. Jei šiuos kriterijus atitiksite – jokių problemų, kad skolinatės kelionei.  Tiesa, nevertėtų kreiptis dėl būsto kredito ar auto lizingo, kadangi tai konkrečios paskirties paskolos ir kreditai.

Net jei neplanuojate vykti į svečias šalis atostogauti, tačiau norite sukurti puikią šventę sau ir artimiesiems, pasiskolinti galite sodybų nuomai. Sodybų nuoma nėra labai pigi, ypač jei reikalinga prabangesnė sodyba, kurioje tilptų visa Jūsų kompanija. Tiesa, verta pastebėti, kad skolintis sodybų nuomai dažniausiai linkstama organizuojant itin svarbias šventes: krikštynas, jubiliejus ar vestuves, tačiau nevengiama ir tiesiog norint suorganizuoti visos giminės susitikimą, kuriam šventinės sodybos kuo puikiausiai tinka.

Paskolos grąžinimas nebus labai sunkus, jei skolinsitės žinodami, kad Jūsų pajamos leidžia Jums išleisti numatytą įmokų sumą. Priešingu atveju ar esant abejonėms gerai apgalvokite ir paieškokite kitų išeičių, kadangi grąžinti kreditą bet kuriuo atveju teks. Vengimas ir nuolatinis vėlavimas mokėti įmokas lems blogą Jūsų kredito istoriją, gali sukelti papildomų finansinių problemų ir didelių sunkumų vėliau pasirašant sutartis, imant paskolas ir panašiose situacijose.

Skolinkitės tam, kam tik Jums atrodo reikalinga, svarbu, kad paskola ar greitasis kreditas netaptų didele našta, kuri slėgtų Jūsų pečius ilgus metus. Įvertinkite savo situaciją ir mėgaukitės greitųjų kreditų teikiama nauda.