Paskolos

Greitasis kreditas be palūkanų

Rinktis greituosius kreditus verčia pašlijusi finansinė padėtis, tačiau didelės palūkanos po kurio laiko vėl sugrąžina finansinius sunkumus ar dar labiau juos padidina. Tačiau šiuo metu nemažai kreditų bendrovių siūlo skolintis be palūkanų.

Greitasis kreditas be palūkanų reiškia tai, kad kiek pinigų pasiskolinsite iš kredito bendrovės, tiek ir reikės grąžinti. Tokių akcijų metu netaikomos ne tik palūkanos, bet dažniausiai netenka mokėti ir paskolos administravimo mokesčio, sudarymo mokesčio bei visų kitų papildomai apmokamų paslaugų. Dažniausiai tėra vienas papildomas mokėjimas – vieno cento pervedimas patvirtinant savo tapatybę. Tačiau už galimybę pasiskolinti iki kelių šimtų litų sumokėti vieną centą tikrai nedidelė problema.

Verta žinoti, kad greitasis kreditas be palūkanų yra suteikiamas tik pirmąjį kartą bendrovėje norintiems pasiskolinti asmenims, tad jei jau anksčiau toje bendrovėje, kuri taiko nemokamos paskolos akciją, esate pasiskolinę teks rinktis arba kitą bendrovę, arba susitaikyti su siūlomomis palūkanomis.

Kai kurie besiskolinantieji stengiasi maksimaliai išnaudoti nemokamos paskolos galimybę ir skolinasi vis iš skirtingų bendrovių. Deja, toks skolinimasis nėra idealus. Vėliau, kuomet pirmos paskolos akcija nebebus taikoma, geresnes sąlygas, tikėtina, gaus lojalūs kredito bendrovės klientai, kurie ištikimi savo kredito bendrovei ir skolinasi iš jos ne pirmą ir ne antrą kartą. Be to, kuo daugiau skolinatės, tuo didesnę paskolą galite gauti. Tiesa, turite būti mokūs ir laiku sumokėti sutartas įmokas, grąžinti paskolą ar greitąjį kreditą.