Paskolos,  Verslas / Ekonomika

Greitasis kreditas

Greitasis kreditas – 2008-aisiais metais išpopuliarėjusi naujovė, išgelbėjusi didžiosios dalies žmonių gyvenimus. Išties, visi tie, kurie prarado darbus, ar tie, kurie nukentėjo dėl sumažintų atlyginimų ir nesugebėjo sumokėti mokesčių už būstą rinkosi paprasčiausią problemos sprendimą – greitają paskolą.

Taip darydami didžioji dalis žmonių tikrai išlošė – gavę greitus kreditus kelių mėnesių laikotarpiui jie išvengė bet kokių įmanomų finansinių nesklandumų, o tuomet lengvai juos grąžino bei gyveno kaip gyvenę.

Aišku ne visiems taip pasisekė. Didžioji dalis žmonių apskritai neturėjo teisės gauti greitų kreditų dėl blogos skolinimosi istorijos, kitiems greitieji kreditai nebuvo suteikti dėl to, jog jie neturėjo pastovių pajamų 3 mėnesius iš eilės. Tiesa, šiuo atvėju tokiem asmenims galbūt netgi labai pasisekė, kadangi vargu ar jie būtų galėję išmokėti pasiskolintą kreditą nustatytu laiku.

Laiku sumokėti greitąjį kreditą yra tikrai svarbu. Pradėti galime vardinti nuo pliusų – su nuolatiniais skolininkais kai kurios greitųjų kreditų įmonės derina palūkanų kainas – taigi ateityje Jums gali pavykti pasiskolinti tiesiog pigiau. Taip pat visi įrašai apie Jūsų skolinimąsi išlieka tam tikrose duombazėse – jei skolinatės atsakingai, lengviau gausite kur kas didesnės reikšmės paskolą, pvz. būsto.

daugeliui vis dar atrodo, kad greitosios paskolos pasiėmimas – painus ir daug laiko užimantis dalykas. Tai taip pat nėra tiesa. Turint reikiamą banko kortelę (pinigų pervedimas tarp to pačio banko sąskaitų trunka ~5min bet kuriuo paros metu, kai tarp skirtingų bankų šis laikas prasitęsia iki visos paros) greitą kreditą galėsite gauti per 15 minučių kelių mygtukų pagalba. Taigi – žymiai paprastesnės galimybės trumpam laiko tarpui praturtėti, tiesa kartu ir didesnės žlugti.

Gerėjant technologijoms atsirado ir daugiau šansų greitająm kreditui gauti. Kai kurios bendrovės leidžia tai padaryti net mobiliojo telefono pagalba! Kartais darosi įdomu, kaip galėsime gauti greitąją paskolą ateityje, jei technologijos taip tobulėja jau dabar.

Kaip ir bet kokia kita paskola, greitas kreditas – turi būti atiduotas per nustatytą laiko tarpą. To nepadarius, Jums augs delspinigiai, kurie paprastai yra nurodyti greitų kreditų bendrovės, taigi, natūralu, jog gali “užaugti” gana didelė suma. Nekreipiant dėmesio į vis augančius delspinigius, paskolų imonė nesitaikstys su slapstymųsi – po mėnesio byla būna perduota anstoliui, kuris su Jumis “tvarkosi” įstatymų nustatyta tvarka.

Aišku, greitasis kreditas nėra blogas dalykas, jei esate 100% užtikrintas, kad galėsite grąžinti jį. Jei taip esate įsitikinęs – skolinkitės net neabejodami – visai nepralaimėsit.