Paskolos

Greiti kreditai, kad visiems neštų tik džiaugsmą

greiti kreditaiŠiandien dažnas žmogus susiduria su vienokiomis ar kitokiomis finansinėmis problemomis: pamačius sąskaitą už komunalinius mokesčius tenka susiimti už galvos, apsipirkus prekybos centruose pasijunti kaip apiplėštas, o ką jau kalbėti apie norą atostogas praleisti Lietuvos pajūryje su išpūstomis kainomis…

Kiekvienas minėtas problemas gali spręsti skirtingais būdais. Yra žmonių, pasižyminčiu praktiškumu bei racionalumu ir galinčiu paaukoti pinigus tik būtiniausiems dalykams, o svajones atidėti geresniems laikams. Tačiau esama ir tokių asmenų, kurie nori turėti viską čia ir dabar. Gerai, jei piniginė pakankamai stora…O ką daryti priešingu atveju?

Galima ieškoti finansinės pagalbos artimųjų ar draugų rate. Tačiau ne visada ir jų finansinės galimybės leidžia pagelbėti, o tuo labiau retas nori viešai prisipažinti apie sušlubavusią savo materialinę padėtį. Greiti kreditai dažnai tampa alternatyva tarp noro papildyti piniginę ir galimybės išlaikyti diskretiškumą.

Neveltui greitųjų kreditų bendrovės kelia tam tikrus reikalavimus norintiems pasiimti kreditą, o internete, užpildžius atitinkamą formą, galima užkirsti kelią paskolų ėmimui jūsų vardu. Aišku, atitinkamais reikalavimais siekiama, jog greiti kreditai būtų išduodami tik mokiems klientams ir nekiltų nesklandumų su paskolų grąžinimu. Tačiau tuo pat metu netiesiogiai daroma ir paslauga silpnos valios asmenims: pamačius, kaip greitai pinigai ateina į banko sąskaitą, gali išsivystyti priklausomybė, iššaukianti finansinius nemalonumus. Pinigus malonu leisti, tačiau pravartu nepamiršti, jog greiti kreditai turi ir vieną blogybę – juos reikia grąžinti ir dar sumokėti už šią paslaugą nemažas palūkanas.

Besiruošiantysis imti greitąjį kreditą turi pagalvoti, ar praėjus nustatytam laikotarpiui, kai reikės atidavinėti paskolą, jo kišenėje atsiras papildomai tam skirti pinigai. Ypač šį klausimą gerai apsvarstyti turėtų asmenys, negaunantys pastovių mėnesinių pajamų.

Taip pat labai neatsakinga būtų pasiimti kelis greituosius kreditus iš skirtingų bendrovių. Tada žmogus vargiai beras išėjimą iš nesibaigiančio įmokų ir palūkanų mokėjimo rato…

Greitieji kreditai gali būti išduodami internetu ir telefono pagalba, tad nėra sudaromos sąlygos patikrinti besiskolinančiojo asmens dokumentų ir taip patikrinti jo tapatybės. Paskutiniu metu šia spraga ėmė naudotis apsukrūs sukčiai, kurie kito asmens vardu prisiima paskolų iš greitųjų kredito bendrovių. Sukčiai klasta išvilioja internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis bei asmens kodą ir tada jau gali pradėti dirbti savo nešvarius darbus. Siekiant pažaboti tokio pobūdžio aferas, buvo sukurtas nenorinčiųjų gauti kreditų duomenų registras. Prisijungęs prie šios sistemos, žmogus įgis garantiją, jog netaps tokių sukčių auka, o bet kada, atsiradus poreikiui, galės išsiregistruoti ir gauti paskolą be jokių sunkumų.

Idealu, jei sms kreditai neštų vien tik teigiamas emocijas juos pasiimantiesiems – papilnėjusi piniginė bei galimybė išpildyti vieną ar kitą svajonę. Todėl, visų pirma, kiekvienam reikia apsvarstyti paskolos būtinybę bei jos grąžinimo galimybę. O norintiesiems apsidrausti nuo aferistų, rekomenduotina pasinaudoti aprašyta galimybe atisakyti greitųjų kreditų suteikimo galimybės jų vardu.