Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Kompiuteriai / internetas,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Paskolos,  Verslas / Ekonomika,  Visuomenė

Greitieji kreditai – kas tai?

Greitieji kreditai – kas tai? Vieni mano, jog tai lengvas kelias gauti pinigų, kiti, kurie jau su tuo susidūrę, jog tai pražūtingas kelias, vedantis į dar didesnes skolas ir depresijos liūną.

kreditŠiuo laikotarpiu tai pats lengviausias būdas greitai ir be didelio vargo gauti pinigų. Greito kredito įmonės tikrai neapkrauna savo klientų dideliu “popierizmu”, kad jie kuo mažiau galvotų ir gilintųsi į visas jų iškeltas sąlygas. Keli parašiukai, keli asmeniniai duomenys ir po kelių minučių, pinigai jau Jūsų sąskaitoje. Tą akimirką Jūs laimingas, nes dabar tiesiog išsprendėte savo problema, tačiau kai pradėsite galvoti apie visa tai, kas Jūsų dar laukia, apims vėl neviltis. Gerai jei Jūs ėmėte kreditą apgalvotai ir tikslingai. Nustatytu laiku, Jūs tiesiog grąžinsite jį ir galbūt Jums daugiau nebereikės, tokių įmonių pagalbos. Tačiau kas nutiks tada, kai nustatytu laiku, Jūs tiesiog negalėsite grąžinti paskolintų pinigų? Nebijokite, kreditoriai yra paruošę Jums kitą variantą – kredito pratęsimą. Taip Jūs net negalvodami, pasirinksite lengvesnįjį kelią, ir negalėdami grąžinti visos sumos, pratęsite kreditą, savaitei, dviems ar net mėnesiui… Manydami, kad po šito termino Jūs tikrai rasite lėšų ir pagaliau atsikratysite Jus slegiančia našta. Tačiau ne visiems tai pavyksta padaryti po pirmo pratęsimo, atsiranda ir antras ir trečias kartas. Kredito bendrovėms, žinoma tai tik į naudą. Jie netik atgaus savo paskolintus pinigus, bet tikriausiai dar tiek pat susirinks ir iš palūkanų ar delspinigių, kol Jūs visiškai sugebėsite grąžinti visą paskolintą sumą. Jei esate įklimpę giliau ir negalite grąžinti reikiamos sumos vienai kredito įmonei, Jūs tiesiog skolinsitės iš kitos, tam, kad grąžintumėte ankstesnei skolas… ir taip pasaka be galo.

Kredito įmonės nesigilina į žmonių problemos, ar Jie bus pajėgūs grąžinti tuos kreditus, jie tiesiog skolina, taip didindami savo pajamas, o lengvabūdiškus žmones klampindami į neviltį.

Tačiau jei žmogus pakankamai protingas, jis tiesiog į tokią įmonę nesikreips, o pagalbos prašys pas artimuosius, kurie tokiu atveju gali būti naudingesni nei patys manome.