Paskolos

Greitieji kreditai – paieškos, pasirinkimas ir mokumo vertinimas

Norite pasirinkti greitąjį kreditą, kurio pagalba išspręstumėte jums iškilusius laikinus finansinius sunkumus? Tokiu atveju jums reikėtų tinkamai palyginti greituosius kreditus, siūlomus šiuolaikinėje rinkoje. Tam jūs galite pasitelkti tokius portalus kaip https://kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/greitieji-kreditai. Žinoma, nenustebkite, kad greitųjų kreditų pasiūlymų šiomis dienomis yra daugybė, todėl didelė pasirinkimo laisvė jums pradžioje gali sukelti nemažai klausimų. Todėl norėdami, kad pasirinkimo procesas jums taptų lengvesnis, visuomet galite pasinaudoti keliais praktiškais patarimais.

Ieškokite palankiausio greitojo kredito pasiūlymo

Greitieji kreditaiŠiandieninėje rinkoje yra labai daug kredito bendrovių, tokių kaip www.kreditus.eu/lt/imones/158-credit24. Todėl turėtumėte labai atidžiai įvertinti greitiesiems kreditams taikomas palūkanas, grąžinimo terminus, papildomas sąlygas ir kt. Kai kurie kreditoriai savo naujiems klientams kartais gali pasiūlyti ir visiškai nemokamus greituosius kreditus, t.y. kuomet nėra taikomos jokios palūkanos ir papildomi administraciniai mokesčiai. Žinoma, tokiomis paskolomis žmonės gali pasinaudoti tik kartą ir įprasti paskolos suma būna mažesnė. Tačiau vėlgi, jei jums reikia nedidelio greitojo kredito ir jums iki tol nebuvo tekę pasinaudoti tokiomis finansinėmis paslaugomis, pastarojo pobūdžio pasiūlymai gali būti labai patrauklūs.

Taip pat, kaip jau turbūt supratote, greitojo kredito paieškas būtų geriausia atlikti pasinaudojus internetu. Internete yra ne vienas paskolų palyginimo portalas, kuriame yra pateikiami kredito bendrovių, komercinių bankų, kredito unijų ir tarpusavio skolinimo platformų sąrašai. Tai padeda daug lengviau pasirinkti palankiomis sąlygomis pasižyminčius greituosius kreditus.

Kuo greitieji kreditai skiriasi nuo vartojimo paskolų

Būtina suprasti, kad greitieji kreditai nuo vartojimo paskolų skiriasi. Tai akivaizdžiai parodo, kad rinkoje yra daug skirtingų rūšių paskolų. Todėl jei jūs galvojate apie kreipimąsi dėl greitojo kredito, pirmiausia turite suprasti, kad greitųjų kreditų palūkanos įprastai būna gerokai didesnės nei vartojimo paskolų. Be to, skiriasi ir grąžinimo laikotarpis, kuris būna trumpesnis. Trumpiau tariant, dažniausiai greitieji kreditai yra brangesnės finansinės paslaugos nei tuo tarpu vartojimo ir ilgalaikės paskolos.

Apie ką svarbu pagalvoti prieš kreipiantis į kreditorius

Atminkite, kad kiekviena greitųjų kreditų bendrovė privalo įvertinti į ją besikreipiančių vartotojų mokumą, t.y. finansinę situaciją. Jau seniai praėjo laikai, kai greitieji kreditai būdavo suteikiami bene kiekvienam vartotojui, kuris nuspręsdavo dėl jų kreiptis į vieną ar kitą greitųjų kreditų bendrovę. Todėl jei jūs norite gauti greitąjį kreditą, turite suprasti, kad kreditoriai taip pat įvertins ir jūsiškę finansinę padėtį, kuri turi visapusiškai atitikti jų keliamus reikalavimus.

Vartotojų mokumo vertinimo įstatyme yra labai aiškiai nurodyta, į ką turi atsižvelgti kiekvienas kreditorius. Tačiau taip pat kreditoriai taiko ir papildomas vidines mokumo vertinimui skirtas taisykles, kurios dar labiau sugriežtina visą paskolų suteikimo tvarką. Todėl jei jūs užpildysite paraišką kreditui gauti, nepamirškite, kad labai didelis dėmesį bus skiriamas jūsų oficialioms pajamoms, jūsų asmeninei kredito istorijai, jūsų šeimyninei padėčiai, jūsų turimiems finansiniams įsipareigojimams, darbo stažui ir kt. Pavyzdžiui, jei jūs turėsite finansinių įsipareigojimų, kurie sieks 40 proc. jūsų visos šeimos gaunamų mėnesinių pajamų, apie papildomą finansinį įsipareigojimą galvoti tikrai neturėtumėte, nes jūsų pateikta paraiška nebus patvirtinta. Tuo tarpu, jei jūs kreipsitės dėl greitojo kredito vieni (be bendraskolio), bus taikoma dar mažesnė – 20 proc. riba.

Taigi, kaip matote, kiekviena situacija gali būti labai skirtinga ir kiekvieno žmogaus finansinė padėtis gali būti vertinama nevienodai. Todėl jei galvojate apie greituosius kreditus, turite pagalvoti ir apie savo asmeninę finansinę situaciją, tikrąsias finansines galimybes ir dabartinius rinkoje esančius pasirinkimus.