Paskolos

Greitieji kreditai

Asmeninių finansų konsultantai dažniausiai nepataria rinktis greitųjų kreditų. Tokio tipo paskolas kredito įstaigos teikia su didelėmis palūkanomis, taip pat vartotojas apsiima nemažą riziką. Ypač dažnai yra atkreipiamas dėmesys, kad greitas kreditas yra netinkama priemonė norint įsigyti tam tikrą pirkinį, kuris gali būti nebūtinas. Vis dėlto jaučiant dabartinius svyravimus Lietuvos ekonomikoje, stebint darbo rinką ir kitus rodiklius yra aišku, jog greitieji kreditai gali tapti vis dažniau naudojama siekiant išlaikyti stabilumą asmeniniuose finansuose. Taigi šiame straipsnyje bus pateikta informacija apie greituosius kreditus, kada juos reikėtų imti ir ką reiktų žinoti prieš juos imant.

Greitieji kreditai: kada juos imti?

Asmeninių finansų patarėjai dažniausiai išskiria dvi situacijas, kada greitas kreditas yra pateisinama priemonė:

·Greitas kreditas imamas, kai siekiama išvengti piniginių įsipareigojimų nevykdymo. Turint pasiėmus paskolą ir nesugebant atlikti reikiamos įmokos Jums gali kilti turto arešto problema. Šiuo atveju greitieji kreditai gali padėti. Vis dėl to šį įrankį reikia naudoti kaip saugiklį. Privalu būti įsitikinus, kad atėjus kitam pirmos paskolos mokestiniam laikotarpiui jau tūrėsite lėšų jį atlikti ir taip būsite grąžinęs greitąją paskolą. Jei šie du reikalavimai yra neįvykdomi verčiau patariama bankrutuoti.

·Greitas kreditas – norint sumokėti už būtinąsias paslaugas. Tokiomis paslaugomis gali būti laikoma: medicininė pagalba, nuomos mokestis, kurio nesumokėjus gresia iškeldinimas. Visgi pirmiau reikėtų pamėginti tartis su paslaugų teikėju ir bandyti sudaryti skolos grąžinimo planą. Jei to nepavyksta atlikti galima rinktis greitąjį kreditą.

Tik šios dvi situacijos yra tinkamos renkantis greitąją paskolą. Vadovaujantis šia taisykle ir žinant, kaip ši paskola bus grąžinta, jos naudojimas yra pateisinamas.

Greitieji kreditai: ką reik žinoti prieš?

Greitųjų paskolų paslaugų sukelia daug diskusijų. Daugeliui ją pasiėmusių žmonių ji sukelia dar didesnes finansines problemas. Vis dėlto ši paskola turi ir teigiamų savybių.

·Greitas naudojimas. Vienas iš privalumų yra greitas paskolos suteikimo patvirtinimas. Norint gauti šią paskolą dokumentai dažniausiai užpildomi per 30 minučių. Paraiškos forma yra labai paprasta, nereikalaujanti pateikti papildomos finansinės informacijos. Kredito įmonės šias paraiškas peržvelgia labai greitai ir jei klientas atitinka keliamus reikalavimus, iš karto yra patvirtinamas paskolos suteikimas. Taigi esant neatidėliotinai situacijai pinigai gaunami iš karto taip apsisaugant nuo buvusios skolos padarinių.

·Greitas kreditas – patogus kreditas. Dažnai vartotojui suteikiama galimybė dokumentus užpildyti internetu taip leidžiama sutaupyti laiko. Taip pat paskolos teikimas internetu leidžia lengviau patikrinti visų įmonių teikiamas paslaugas ir taip išsirinkti tinkamiausias ir pigiausias. Jums nebereikia vaikščioti po miestą, lankytis visose įmonėse, juk tam galite sugaišti daugiau nei vieną dieną.

·Greitas kreditas – mažesni reikalavimai. Kredito įstaigos teikiančios greitąsias paskolas vartotojams kelia mažesnius finansinio vertinimo kriterijus nei tarkime bankai. Šios įmonės atlieka minimalius vartotojo kredito istorijos patikrinimus, kai kurioms įmonėms pakanka informacijos, kad žmogus gauna nuolatines pajamas iš savo darbovietės.

Žinoma šie privalumai kiekvienam yra pritaikomi individuliai. Paprastai finansų analitikai pabrėžia, kad kredito įstaigų taikomas minimalus patikrinimas yra daugiau minusas nei pliusas. Dažnai žmonės imantys greituosius kreditus tinkamai neapskaičiuoja galimų pasekmių ir tik dar labiau įklimpsta į skolas. Imant tokią paskolą labai svarbu apgalvoti savo galimybes grąžinti tiek ją tiek susikaupusias palūkanas, kurios neretai būna tokios pačios kaip ir pasiskolinta suma. Taigi faktas, kad paskolą gali greitai ir patogiai pasiimti būdamas net namuose, nereiškia, kad tai yra pats tinkamiausias sprendimas norint išspręsti esamas finansines problemas. greitas kreditas