Paskolos,  Verslas / Ekonomika

Greitos paskolos

Pats lengviausias būdas išspręsti nesunkias, trumpalaikes finansines bėdas gali būti greitos paskolos. Juk pasiskolinti galite nemažą sumą pinigų, o ją atiduoti dažniausiai būtina per kelis mėnesius. Taigi turite daugybę laiko gauti pasiskolintus pinigus.

Pasiimti greitą paskolą šiandieną tikrai nėra kėblu – kreditus skolina labai didelis kiekis įmonių, kuris tik daugėja, išleidus istatymo pataisą, kuri suteikia galimybę tokia veikla užsiimti ir fiziniams asmenims.

Aišku didėjanti konkurencija yra labai gerai, mums, kreditoriams. Pirmiausia, tai įtakoja mažesnes kreditų kainas. Taip pat bandydamos pritraukti daugiau klientų, didžioji dalis greitųjų kreditų įmonių supaprastina skolinimosi sąlygas, ilgina gražinimo laikotarpius. Taigi – gauti greitą paskolą darosi vis lengviau ir lengviau. Ir vargu ar situacija ateityje sunkės.

Tiesa ta, kad lengvėjančios sąlygos jokiu būdu negali privesti prie lengvabūdiškumo atiduodant greitąją paskolą. Už vėlavimą – Jums bus skaičiuojami delspinigiai, o jei kredito neatiduosite per 30 dienų (priklauso nuo greitųjų kreditų įmonęs) Jums netgi gali būti pateiktas ieškinys, kurį Jūs be abejo pralaimėsite, ir turėsite atiduoti labai didelę pinigų sumą, o negana to būsite nubaustas laisvės atėmimo bausme arba didele finansine bauda.

Taip pat konkurencija skatina bendroves ieškoti ir kitų būdų, kaip pritraukti klientų. Vienas iš tokių – patogumas. Istorija byloja, kad didžioji dalis žmonių sutinka mokėti netgi ženkliai didesnę pinigų sumą vien už kokybę ir patogumą (pvz. “Apple” produktai), taigi dabar viskas yra perkelta į internetą. Paskolos gali būti gautos tiek SMS žinutės pagalba, tiek internetu. O kas puikiausia – daugelis sistemų yra automatizuotos, ir greitosios paskolos į Jūsų banko sąskaitas būna pervedamos 15 minučių bėgyje! Atrodo kur kas geriau, nei eilės prie “kiosko” bei krūvos popierizmo. O kam gi turime už visą tai sakyti ačiū? Tetai konkurencijai.

Net jeigu paskolą gauti yra labai lengva, nevertėtų tuo piknaudžiauti ir iškilus bet kokiai bėdai kaip vienintelio bėdų sprendimo griebtis greitos paskolos – net jeigu visuomet sekasi lengvai sumokėti greitąjį kreditą, visuomet lieka nedidelė tikimybė suklysti, nespėti gražinti paskolos, o tada susilaukti delspinigių, o galbūt net paties blogiausio – įrašo “CreditInfo” registre. Ką tai reikštų? Ogi tai, kad ateityje Jums gauti greitą paskolą būtų labai sunku, o apie būsto paskolą iš esmės galėtumėte tik pasvajoti. Taigi, kartais geriau spręskite problemas sunkesniu, bet saugesniu būdu.

Tad štai kokios yra greitosios paskolos – paprastos, be abejo, greitos, dažnai pigios, bet praktiškai visuomet – be galo klastingos.