Įvairenybės

Gucci Premiere kvepalai moterims

Gucci Premiere kvepalai moterims.
Gucci Première buvo pradėti gaminti 2012 metais. Įkvėptas aktorės – ikonos Blake Lively bei begalinio Holivudo žavesio, šis naujasis aromatas yra tarsi kvietimas, pajusti tai, ką jaučia kiekvienas Holivudo šlovės alėjos „gyventojas” ant raudonojo kilimo per Oskarų ceremoniją.
Šis aromatas taip pat įkvėpimo sėmėsi iš Gucci glamūrinių suknelių, kurios buvo siuvamos 2010 metų Kanų filmų festivalio dalyvėms. „Gucci Première” kvepalai iš kiekvienos moters padaro žvaigždę. Kad ir kas ji bebūtų ar ji filmuojasi filme, ar dalyvauja verslo susitikime, Gucci Premiere moteris spindi tarsi auksas, ji susuka galvą savo nepriekaišinga išvaizda, apsirengimo stiliumi, grakštumu bei savo valdžia. Ji gėrisi savo pasiekimais ir labai lengvai naudojasi savo valdingumu.
Ji yra šiuolaikinė ikona.
Kvapą sudaro: Aromatas atsiveria prabanga, išlaikytu šampanu, kurio sproginėjančiuose burbuliukuose, juntami bergamotės ir apelsinmedžio žiedlapių prieskoniai; Širdyje atsiveria baltos gėlės, muskusas; Aromato branduolyje vyrauja muskusas; Pagrindas: oda, mediena;
Kvapas pasiekiamas 30 ml, 50 ml, 75 ml, EDP Taplpos buteliukuose. taip pat galima įsigyti kūno Losjoną 200 ml, dušo želė 200 ml, Dezodorantą 100 ml.
Rekomenduojama: Dieniniai, vakariniai.