Kompiuteriai / internetas,  Svetainių talpinimas

Host1Plus bendradarbiaus su onApp

Host1Plus bendradarbiaus su onApp

Tarptautinė hostingo bendrovė Host1Plus, kuri yra valdoma iš Lietuvos, pasirašė kontraktą su vienu iš geriausių “debesies” technologijomis paremto svetainių talpinimo sistemų valdymo programinės įrangos kūrėja onApp.

Host1Plus pasirašė kontraktą su geriausia hostingo valdymo programų kūrėja onApp siekdama užtikrinti “debesies” technologijomis paremtos svetainių talpinimo paslaugos kokybę. Norint siekti kuo aukščiausių standartų svetainių talpinimo rinkoje, profesionali valdymo programinė įranga yra būtina. onApp kaip tik ir yra tokia programinės įrangos kūrėja, kurios programinė įranga valdo ir supaprastina labai daug “debesies” technologijomis grįstų sprendimų hostingo bendrovei.

“Host1Plus bendrovei svetainių talpinimo naudojant “debesies” technologiją paslaugų kokybė yra svarbiausias prioritetas. Gerą kokybę garantuoja tik profesionalus duomenų centrų, hostingo paslaugų valdymo įrangos ir sistemų administratorių darbas. Iki šiol teturėjome tik gerus duomenų centrus ir puikius sistemų administratorius, tačiau labai trūko programos, kuri valdytų visus esamus serverius ir duomenų srautus tarp jų. Dabar turime šią trečią trūkstamą pyrago dalį, be kurios paslauga veiktų prasčiau.” – sakė Vincentas Grinius Host1Plus bendrovės vienas iš įkūrėjų šiuo metu užimantis generalinio direktoriaus pareigas.

Host1Plus bendrovė teikia “debesies” technologijomis paremtus sprendimus talpinant interneto svetaines ir internetines sistemas, tad natūralu, kad tokiems resursams valdyti reikalinga patikima programinė įranga. onApp kūrėjai kaip tik turi reikiamos patirties ir tinkantį sprendimą, dėl ko juos ir pasirinko lietuviška hostingo bendrovė Host1Plus.

“Rizikinga? Nė kiek! Mes labai pasitikime onApp kūrėjais ir pačia programa, dėl to ir pradedame bendradarbiavimą. Ši Londone įsikūrusi įmonė savo patikimumą parodė praktiškai – aptarnaudama 100 mažų ir labai didelių hostingo kompanijų iš viso pasaulio per pirmuosius 6 savo darbo mėnesius. Mes bandėme ir kitą programinę įrangą, bet šiuo metu onApp visiškai pateisina mūsų lūkesčius ir atitinka poreikius. Debesies technologijos yra dar labai naujos, tad žiūrime į sprendimų kokybę, o ne patį faktą, kad įmonė yra veteranė tam tikroje rinkoje.”- Vincentas Grinius aiškino, kodėl partnere pasirinkta būtent onApp bendrovė.

onApp sukūrė programinę įrangą, kuri gali paprastai valdyti debesies technologija dirbančią įrangą įvairiuose duomenų centruose. Programinė įranga taip pat teikia įvairius pagalbos ir apmokėjimo už paslaugas sprendimus. Yra sukurta speciali programėlė iPhone telefonui (kuriama ir Android versija), kuria galima valdyti serverius 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę iš bet kurios pasaulio vietos, kur tik yra mobilus ryšys. onApp programinė įranga taupo sistemų administratorių laiką tvarkant esančius serverius ir instaliuojant naujus, taip pat perkėlinėjant duomenis iš vieno serverio ar duomenų centro į kitą, didinant atmintį ir t.t.

Apie Host1Plus

Host1Plus yra tarptautinė interneto sprendimų talpinimo paslaugų kompanija dirbanti su “debesies” technologijomis. Kaip ir daugelis kitų hostingo kompanijų Host1Plus teikia tokias paslaugas kaip virtualus svetainių talpinimas, VDS paslauga, SSL sertifikatai, domenų registracija. Host1Plus pagrindinė būstinė yra Londone, Jungtinėje Karalystėje. Duomenų centras įkurtas Frankfurte, Vokietijoje. Bendrovė yra valdoma iš Lietuvos. 2008-siais įkurta Host1Plus orientuojasi į paslaugas smulkioms, vidutinėms ir stambioms verslo įmonėms tarptautiniu lygiu, taip pat dirba ir atskirose šalyse, tarp kurių yra Lietuva, Jungtinė Karalystė, Kinija, Nyderlandai, Singapūras ir kt. Taip pat teikia ir nemokamo svetainių talpinimo paslaugą Host1Free.com. Host1Free paslaugomis naudojasi daugiau nei 40 000 interneto svetainių.

Kontaktai informacijai:

Vincentas Grinius
Generalinis direktorius
Tel. nr. +37070011555
info@host1plus.com
http://www.host1plus.lt