Pirkiniai / Paslaugos

Į angliją

Sveiki, visų pirma, norėčiau padėkoti, jog apsilankėte mūsų naujajame tinklalapyje – www.siuntiniai.eu. Mums labai džiugu prisistatyti – mes esame Jums tinkamiausia kompanija, siekianti, jog jos klientų užsakymai būtų atlikti laiku, tvarkingai, be jokių nesklandumų. Tikriausiai nesumeluosiu, jog Jūs ieškote geriausių savo srityje, tai yra didelių siuntų, mažų siuntų ir vidutinių, gabentojų iš Lietuvos į Angliją, taip pat, keleivių pervežinėtojų iš Lietuvos į Angliją. Mes galime Jus pradžiuginti – Jus radote geriausius šioje srityje, o tai puikiai įsitikinsite užsisakę mūsų paslaugas.

Tikriausiai daugeliui iš Jūsų kilo klausimas, kodėl mes esame geriausi? Mes suteikiame klientams garantijas, jog jų siuntos bus saugiai pergabentos iš sutartos vietos į Angliją, siuntos bus pristatytos sutartu laiku, užsakymo metu nebus jokių nesklandumų, viskas bus „lyg sviestu patepta“. Mes, siuntų ir keleivių gabentojų kompanija, iš Lietuvos į Angliją, dirbame šiame versle jau ne vienerius metus, iki šiol tenkindavome savo klientų rate esančius žmones skubiomis siuntomis, tačiau kylant mūsų ambicijoms, nusprendėme, jog reikėtų veiklą „perkelti“ į aukštesnį „lygį“,  būtent todėl Jūs šiuo metu esate mūsų tinklalapyje, kuris, tiesa, vis dar yra ruošiamas, tačiau visą tai tik formalumas.

Prakalbus apie siuntas – mes gabename tiek mažus siuntinius, tiek didesnės apimties, paėmame Lietuvoje, iš ten, kur Jums reikia ir nugabename siuntas, kur buvo sutarta. Siuntinių gabenimo kainas galite rasti mūsų kompanijos tinklalapyje – www.siuntiniai.eu. Pačios kainos gali svyruoti nuo to, kokios apimties ir kiek sveria Jūsų duota siunta, kokią dalį planuojamai ši užiims mūsų mikroautobuse. Taip pat, kaip ir žinote, mes, taip pat, atliekame ir keleivių pergabenimo paslaugas iš Lietuvos į Angliją. Šioje srityje turime puikius vairuotojus, puikią įrangą, pritaikytą, būtent, tolimam keliavimui. Mūsų „mikriukau“ įrengti specialiu užsakymu, jog Jūsų, mielieji lankytojai ir galbūt būsimi užsakovai, kelionė neprailgtų ir nė nesuprastumėte, kaip taip greitai prabėgo laikas, keliaujant mūsų greitųjų siuntinių pervežimas.

Mūsų kompanijos mikroautobusus vairuoja kvalifikuoti žmonės, be jokių abejonių, turintys leidimą vairuoti, turintys šioje darbo srityje – tolimi reisai – pakankamai daug patirties, jog Jus „pristatytų“ iš Lietuvos į Angliją saugius ir svarbiausiai – laiku. Kompanijos suplanuoti tvarkaraščiai „puikuojasi“ mūsų internetinėje svetainėje – www.siuntiniai.eu. Ten, taip pat, galite rasti ir numatytas kainas, taip pat, kelionės trukmę.

Taigi, grįžtant prie esmės, kodėl gi mes esame geriausi, ir kodėl Jums, mieliausiems lankytojams, vertėtų naudotis būtent mūsų paslaugomis? Viskas yra labai paprasta, tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, kaip jau kelis kart minėjau, jog mes savo darbą, tai yra siuntinių ir keleivių pervežimas iš Lietuvos į Angliją, atliekame jau ne vienerius metus, tačiau visą laiką dirbdavome savo klientų rate, taip užsitikrinant jų pagarbą ir mūsų, kaip siuntinių ir keleivių pervežimo kompanijos prestižą. Mūsų mikroautobusiukai, arba, kaip mes mėgstame juos vadinti „mikriukai“ – specialiai pritaikyti saugiam siuntinių ir žmonių pergabenimui iš Lietuvos į Angliją. Minkštos sedynės, erdvios „patalpos“ sėdint Jums ne tik, kad leis patogiai įsitaisyti bei nusnūsti kelionės metu, tačiau ir leis jaustis, lyg būtumėte namuose ir iš jų nebūtumėte iškėlę nė kojos. Žinoma, kainos ir kokybės santykis pas mūsų, taip pat, yra neabejotinai aukščiausias, todėl, kodėl gi Jums nepabandžius mūsų paslaugų patiems ir visą tuo įsitikinus? Negaiškite laiko ir pasirinkite mūsų kompaniją. Prižadame, nebūsite nuvilti.