Laisvalaikis / Pomėgiai

Idėjos, ką dovanoti vyrams

Dovanos išrinkimas dažnai tampa dideliu galvos skausmu, o ypač sunku pasidaro tuomet kai toji dovana turi būti skirta vyriškos giminės atstovui. Su moterimis žymiai paprasčiau, nes jos nuolat užuominomis ar net atvirais pasisakymais išreiškia savo pageidavimus ir svajones. Tuo tarpu pasiteiravus vyrų, ko norėtų gauti dovanų, dažnai atsako, kad geriausia dovana esame mes – jų draugės, merginos ar žmonos. Toks jų pasisakymas tikrai džiugina, tačiau ne tuomet, kai artinasi ypatinga šventė, o galvoje kaip tyčia nėra jokių dovanų idėjų.

Kiekviena dovana žmogų džiugina, todėl net neverta svarstyti ar sveikinti draugą su gimtadieniu ar ne. Mielos smulkmenos kartais gali labiau paglostyti širdį nei įpareigojančios ir brangios dovanos.

Taigi, kokios dovanos vyrams labiausiai tinka? Kaip tyčia dovanų idėjos galvą aplanko tuomet, kai to visai nereikia, o artėjant gimtadieniui ar kokiai kitai šventei viskas tarsi išgaruoja iš galvos. Tačiau jei anksčiau laiko sugalvojote kažką labai originalaus, savo idėją būtinai užsirašykite, nes ji tikrai gali praversti vėliau! Kiekviena moteris savo vyrą pažįsta bene geriausiai, todėl prieš pradedant panikuoti dėl dovanos reikėtų gerai pagalvoti ko jam gali reikėti, ar kas pradžiugintų labiausiai. Visuomet verta prisiminti vyro pomėgius ir norus. Galbūt jis tiesiog pamišęs dėl savo automobilio ir džiaugtųsi gavęs dovaną susijusią su juo? O gal visą gyvenimą svajoja apie nardymą, kad ir Lietuvos ežere? Turbūt kelionę į šiltus kraštus ne kiekvienas išgalėtų padovanoti, tačiau kelionė iki ežero su jau narų paruošta ir laukiančia nardymo įranga gali būti pati įsimintiniausia.

Dovanų jūra gali lauktų tų žmonių, kurie mėgsta skaityti knygas, tačiau reikėtų subtiliai išsiaiškinti kokios knygos jie labiausiai pageidautų ir ar dar nėra jos perskaitę. Artimam vyrui miela ir rūpestinga dovana gali būti šiltas chalatas ar pižama vėsiems rudens ar žiemos vakarams. O kas geriau nuo žiemos šalčių apsaugos švelnias mylimojo rankas nei šiltos pirštinės?

dovanos vyramsGalbūt artėja draugystės ar bendro gyvenimo kartu metinės? Tai gali būti puiki proga prisiminti kartu nueitą kelią, o kas geriau jį gali perteikti nei albumas su išskirtinėmis Jūsų fotografijomis. Į tokį albumą galima sudėti nuotraukas nuo pirmos draugystės dienos iki šiandienos. O gal ta proga tiktų kartu sudalyvauti asmeninėje fotosesijoje ir nuotraukose užfiksuoti dabartinį gyvenimą ir jausmus vienas kitam? Jei visa tai užima nemažai laiko, tai išsigelbėjimu gali būti dailūs rėmeliai, kuriuose patalpinta gražiausia ar daugiausiai šiltų akimirkų kartu primenanti bendra Jūsų nuotrauka.

Gimtadienio proga vyrams galima dovanoti kvepalus. Tačiau čia galioja ta pati taisyklė kaip ir su knygomis, nes reikia žinoti koks kvapas jiems labiau patiktų ar liktų įvertintas. Moterys šiuo klausimu dažnai šiek tiek sukčiauja ir dovanoja tokius kvepalus, kurie labiau patinka joms. Nors teigiama, kad vyrai yra mažiau išrankūs nei moterys, tačiau visgi reikėtų šiuo klausimu atsižvelgti į jų nuomonę.

Ypatingai progai galite parašyti net eilėraštį, juk tai nėra taip sunku kaip gali pasirodyti iš pirmo karto. O kad tokia dovana nepasirodytų per kukli tai prie savo literatūrinio kūrinio, su intensija, kad tokios dovanos tikitės ir patys, pridėkite ir rašiklį. O jų tai tikrai yra nemažas pasirinkimas. Nuo vos kelis litus kainuojančio iki prabangaus ir auksu padabinto…

Nepamirškite dovanai suteikti papildomo žavesio suvyniodami ją į dailų popierių. Juk tai daug kartų gražiau nei paskubomis pagriebtas maišelis!

Daugiau dovanų idėjų galite rasti Dekodovanos.lt skiltyje „Dovana vyrui