Kompiuteriai / internetas

Ieškome tinklapių kūrėjo: aspektai, kuriuos reikia įvertinti

Geras internetinis puslapis gali būti ne tik Jūsų verslo reklama, tačiau taip pat ir platforma, kurioje vykdoma prekių arba paslaugų prekyba. Svarbiausia, kad tas internetinis puslapis būtų patrauklus, informatyvus, lengvai valdomas, taip pat, kad jame kiekvienas galėtų rasti tokią info, kuri jam yra aktuali ir, žinoma, kuri būtina greitam paslaugos arba prekės įsigijimui.

Tiesa, tinklapių kūrimas yra laiko, darbo, pastangų bei smulkmeniškumo reikalaujantis darbas, kuris gali užtikrinti, kad rezultatais puikiai atitiks verslo idėją i tuo pačiu padės verslininkui kuo daugiau uždirbti.

Pirmiausia reikia rasti gerą specialistą, o jo paieškos su tinkami įvertinomis gairėmis bus kur kas paprastesnės. O kokios tos gairės?

  • Pirmiausia dažnai vertinami paslaugų įkainiai, kadangi daugeliui žmonių norisi sumokėti kuo mažiau, tačiau gauti kuo geresnės kokybės paslaugas. Deja, dažniausiai kokybė tiesiogiai kinta nuo kainos ir čia jau nėra jokio kito pasirinkimo. Svarbiausia, kad tinklapių kūrimas yra ilgalaikė investicija, tad verta skirti savo pinigus, jeigu tik tai garantuos, kad rezultatas bus geriausias.
  • Pasidomėkite, galbūt teikiamos nuolaidos? Jos dažniausiai siūlomos tuo metu, kai specialisto darbingumas būna sumažėjęs. Dažniausiai taip nutinka vasaros metu, tad būtinai sekite pasiūlymus ir jais pasinaudokite.
  • Žinoma, taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti stiliui, kuris taip pat yra labai įvairus. Nuo gana paprasto, klasikinio stiliaus, kuris dažniausiai pasižymi paprastumu, iki labai įmantraus, kuriuose dažniausia renkasi inovatyvūs verslai, kurie nori, kad jų internetinis puslapis taip pat būtų „rėkiantis“.
  • Visada naudinga skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kadangi jie gali padėti bent jau preliminariai susidaryti nuomonę apie tai – ko galima tikėtis. Dažniausiai tokios nuomonės pateikiamos internetiniuose puslapiuose, įvairiuose forumuose. Žinoma, ne visi komentarai yra realūs ir tikrai tiksliai parodo tai, kokia yra situacija. Tačiau bent jau preliminarus vaizdas turėtų aiškėti, tad būtinai siūlome tam skirti daugiau dėmesio ir tinkamai pasirinkti.
  • Judame link to, kad kiekvienas programuotojas turi savo stilių, kuris dažniausiai ir nulemia pačią svetainę. Žinoma, čia daug darbo įdeda ir dizaineris, tačiau vien tai, kad jo indėlis labai didelis – jau rodo ir tinkamiausią pasirinkimą. Tinklapių kūrimas suteikia galimybę verslui atskleisti savo filosofiją, idėjas. Štai todėl labai svarbu, kad jos idėjos būtų kuo tinkamiau įgyvendintos. O tam, žinoma, reikalingas specialistas.
  • Kokie aspektai dar gali būti svarbūs? Žinoma, taip pat reikalingas ir bendravimo vertinimas. Kadangi tinklapio kūrimas yra laiko reikalaujantis darbas, kurio metu dažniausiai detaliai aptariamos smulkmenos, suprantama, kad labai svarbu žiūrėti – ar specialistas noriai atsako į visus klausimus, ar jis bendrauja, ar jis padeda suprasti – ko galima tikėtis. Žinoma, nėra patogu, kai tas bendravimas yra per daug intensyvus, tačiau bent jau kažkiek jo reikia ir, žinoma, kad jis turi būti kuo malonesnis.
  • Taip pat vertinkite ir anksčiau atliktus darbus. Naudinga net žiūrėti su kokiais projektais buvo dirbama.

Kuo geresnis specialistas bus pasirinktas – tuo ir rezultatas labiau patenkins Jūsų lūkesčius. O tas rezultatas gali būti labai skirtingas ir labai įvairus, kadangi kiekvienas asmuo savaip suvokia jų verslui labiausiai tinkamas svetaines, tad svarbiausia, kad būtent verslininko poreikiai ir būtų patenkinami.

Parengta pagal Skaitmeninės rinkodaros agentūros „FAD“ pranešimą spaudai.