Verslas / Ekonomika

Iki susitikimo parodoje „TransBaltica 2012“

Krovinių ir transporto birža TimoCom dalyvauja parodoje „TransBaltica 2012“

Gegužės 22–24 d. Vilniuje, Lietuvos parodų centre „Litexpo”, karaliaus transporto bei logistikos srities specialistai. Čia vyks specializuota tarptautinė paroda „TransBaltica“. Ji jau devintoji, rengiama kas antrus metus. Tai didžiausias Lietuvoje transporto sektoriaus forumas, kuriame pristatomos naujovės, susitinkama ir bendraujama su verslo partneriais, užmezgami nauji ryšiai, aptariamos aktualijos bei problemos.

TransBaltica 2012

Šių metų parodos akcentas – intelektinės transporto sistemos ir paslaugos, išmaniosios technologijos, „protingas“ ir ekonomiškas transportas bei jo valdymas. Pirmąją parodos dieną vyksianti konferencija skiriama būtent intelektinėms transporto sistemoms ir išmaniosioms technologijoms transporte bei logistikoje. Gegužės 23-iąją TimoCom partnerė Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“, bendradarbiaudama su Tarptautine vežėjų sąjunga, rengia konferenciją, kurios metu daug dėmesio bus skiriama naujiems iššūkiams Rusijos kelių transporto sektoriuje.

„TransBaltica 2012“ organizatoriai parodos dalyvius ir lankytojus kvies bendrauti ir neformalioje aplinkoje – pirmą kartą vyks Vežėjų gegužinė: su koncertais, maisto degustacijomis ir alumi.

Krovinių ir transporto birža TimoCom, kuri džiaugiasi Europoje nuolat augančiu vartotojų bei partnerių skaičiumi, taip pat dalyvaus tarptautinėje parodoje „TransBaltica 2012“. Ieškokite mūsų 1-ojoje salėje, 31 stende. Kviečiame į mūsų stendą užsukti ir tuos, kurie su mumis jau dirba, ir tuos, kuriems tiesiog įdomu, kaip praktiškai organizuojama krovinių ir transporto biržos veikla, kokie jos privalumai.