Medicina / Sveikata

Imuniteto stiprinimas

Imunitetas – žmogaus atsparumas įvairioms ligoms, virusams. Šaltaisiais metų laikais žmonių imunitetas susilpnėja. Tai daugiausiai įtakoja šviesos, saulės, vitaminų stoka, todėl šiais metų laikais itin padaugėja susirgimų. Pastarosiomis dienomis Lietuva apskriejo žinia apie skelbiamus gripo karantinus įvairiose Lietuvos teritorijose. Tad tai yra puikus laikas sustiprinti savo imunitetą ir išvengti gripo viruso.

Liaudies medicina

Geriausia imunitetą stiprinti liaudies medicina, t.y. natūraliais būdais. Dažniausiai žmogui šaltuoju metu laiku trūksta C vitamino. Šio vitamino galite gauti iš citrusinių vaisių ir jų sulčių. Tačiau atminkite, jog nesvarbu kokį kiekį vaisių ar vaisių sulčių suvartosite, organizmas pasisavins tik tam tikrą kiekį vitamino. Nereikia galvoti, jog suvartojus didelį kiekį produkto gausiu didelį kiekį vitamino.

Siautėjant gripo virusui patariama vartoti tokį mišinį – tarkuotas imbieras, citrina, medus. Šį mišinį vartokite po keletą šaukštelių per dieną.
Taip pat saugotis nuo gripo puikiai padeda „natūralus antibiotikas” – česnakas. Tad nebijokite blogo burnos kvapo ir suvalgykite kelias skilteles česnako.

Gyvenimo rutina

Teisingi gyvenimo įpročiai yra itin svarbus norint būti sveikam. Žmogui rekomenduojama miegoti 6-8 valandas per parą. Miegas turi būti kokybiškas. Kambarį prieš miegą patariama pravedinti ir palaikyti 15-20 laipsnių šilumą. Patariama eiti miegoti prieš vidurnaktį. Specialistai teigia, kad viena valanda miego prieš vidurnaktį yra lygi dviem valandom miego po vidurnakčio. Iš to galima daryti išvadą, kad miego laikas nėra itin svarbus siekiant pailsėti ir atgauti jėgas.