Laisvalaikis / Pomėgiai

Individualios vestuvinės suknelės spalvos

Baltos spalvos vestuvinės suknelės nėra vienintelės, kurias šiomis dienomis renkasi būsimos nuotakos. Vis daugiau nuotakų ima dairytis spalvingų vestuvinių suknelių, kurios galėtų pabrėžti jų individualumą ir leistų atrodyti labai originaliai. Todėl individualios vestuvines sukneles pataruoju metu yra labai populiarus sprendimas, kurį siūlo vestuviniu sukneliu nuoma. Tinkamos vestuvinės suknelės spalvos pasirinkimas yra labai svarbi užduotis. Taigi, nepamirškite, kad kiekviena spalva turi savitą reikšmę, todėl pravartu rinktis labai atidžiai ir atsakingai.

Mėlyna

Vestuviniu sukneliu nuomaŠviesiai mėlyna spalva atspindi ir simbolizuoja vandenyną bei dangų – tai ramina ir atpalaiduoja. Tuo tarpu gili ir tamsi mėlyna spalva siejama su didele kokybe ir prabanga. Elektrinė ir vidutinio šviesumo mėlyna yra dinamiškos spalvos, tačiau jei persistengiama, galima sukurti labai šaltą ir nejaukią atmosferą.

Geltona

Geltona daugeliui žmonių akimirksniu siejasi su vasara, gėlėmis, skaisčia saule ir labai puikiai pakelia nuotaiką bei suteikia daug optimizmo. Norint sukurti brandesnės moters stilių, galima rinktis auksinę spalvą, kuri atrodytų labai rafinuotai ir prabangiai. Geltona yra stimuliuojanti spalva, todėl puikiai tinka labai energingoms ir vasarą vykstančioms vestuvėms. Kai kurios būsimos nuotakos neretai geltoną derina su pilka – tai pakankamai originalus sprendimas.

Žalia

Žalia yra pavasario spalva, kuri simbolizuoja atgimimą ir natūralią gamtą. Tai puiki spalva, jei vestuvės vyksta lauke. Tai pakankamai raminantis ir atgaivinantis pasirinkimas.

Purpurinė

Purpurinė spalva buvo populiari ištisus amžius – tokia liko ir iki šių dienų. Tokios spalvos individualios vestuvinės suknelės suteikia daug elegancijos, prabangos ir rafinuotumo. Žinoma, ši spalva yra labai ambicinga, todėl kartu reikėtų pasirinkti ir puikiai tinkantį makiažą, galintį atsverti tokią stiprią spalvą. Jei pasirenkami šviesesni purpurinės spalvos atspalviai, jie gali pakelti nuotaiką ir labai dažnai pasirankami moterų, kurios mėgsta išsiskirti.

Raudona

Tradiciškai raudona yra meilės spalva, sukurianti šiltą ir romantišką atmosferą. Pasirinkus tokios spalvos vestuvinę suknelę, nuotaka neabejotinai išsiskirs ir bus labai pastebima. Trumpiau tariant, jei norite visuomet būti dėmesio centre – galite rinktis raudoną suknelę.

Be abejo, pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio ir vestuvių tematikos, todėl atsižvelkite į visas svarbiausias detales ir pradėkite vestuvinės suknelės pasirinkimo procesą.