Žiniasklaida / Leidyba

Informacija, kuri visuomet po ranka

Delfi.ltSparčiai besivystančių technologijų amžiuje pačios įvairiausios informacijos yra gausu internete. Bene vienas mėgstamiausių ir populiariausių portalų yra delfi.lt. Pasak vartotojų, šiame portale galima rasti tokios informacijos, kokia jums patinka. Privalumas dar ir tai, kad delfi medžiaga yra išdėstyta taip, kad kiekvienas portalą atsivertęs asmuo nesunkiai galėtų rasti jį dominančią sritį. Antai vienas smulkų nuosavą verslą turintis portalo lankytojas sako, kad jam delfi.lt valiutu skaiciuokle padeda greitai ir tiksliai konvertuoti valiutas bei sužinoti jų kursus bet kuriuo metu, kai tik to prireikia. Portalo delfi.lt komanda kaskart stengiasi tobulinti savo sistemą ir pateikti informaciją taip, kad ji pritrauktų kuo daugiau vartotojų. Taip pat labai svarbus dalykas yra komfortabilumas. Delfi komanda siekia, kad kiekvienam lankytojui būtų patogu naršyti jų portale.

Atnaujina kasdien

Pačios karščiausios delfi.lt naujienos visuomet publikuojamos pačioje portalo pradžioje. Todėl tik atsivertus šį portalą iškart galima pamatyti, kas naujo vyksta Lietuvoje bei pasaulyje. Be to, ši informacija, jeigu reikia, yra nuolat pildoma ir atnaujinama. Kasdien vis nauji yra ir delfi.lt orai. Sinoptikų prognozės šiame portale pateikiamos net keliais būdais. Visų pirma, vos atsidarius portalą pačiame viršuje matyti laipsniai ir paveikslėlis, apibūdinantis šios dienos orą šalyje. Atskiroje skiltyje pateikiama išsami orų prognozė ne tik vienai dienai, bet ir savaitei. Savo skaitytojų patogumui delfi.lt orų prognozes tikslina ir atnaujina kiekvieną dieną. Taip pat nauji ir įdomūs kasdien pateikiami ir astrologų sudaryti dvylikos zodiako ženklų delfi.lt horoskopai. Juos mėgsta paskaityti dažnas portalo lankytojas. Vieni tai daro dėl pramogos, kiti gana rimtai reaguoja į astrologų prognozes. Yra tokių žmonių, kurie savo dieną visuomet pradeda astrologine prognoze. Norintys išsamesnių horoskopų gali užsisakyti asmeninį horoskopą. Taip pat delfi suteikia galimybę užsisakyti horoskopą mėnesiui, metams. Santykių ar suderinamumo horoskopus renkasi tie, kuriems įdomu, kokios jų astrologinės prognozės su antrąja puse.

Ne tik žodinė, bet ir vaizdinė informacija

Labiau mėgstantiems vaizdinę informaciją nei žodinę, portalas delfi.lt siūlo fotogaleriją, TV vaizdelių, taip pat dažną publikaciją iliustruoja bent viena fotografija ar paveikslėliu. Tiems, kuriems patinka įvairios pramogos internete, delfi pateikia ir atskirą žaidimų skiltį. Portalo delfi.lt zaidimai prieinami kiekvienam lankytojui. Norintieji gali atsipūsti ar prasiblaškyti žaisdami jiems patinkančius internetinius žaidimus. Dažnai iliustruoti būna portale publikuojami receptai. Juos pateikti gali ir patys skaitytojai. Portalas tam netgi konkursus organizuoja. Pateikti delfi.lt kontaktai suteikia galimybę skaitytojui ne tik pačiam semtis žinių iš portalo, bet ir dalintis savo informacija. Receptų delfi iš savo skaitytojų sulaukia kone kasdien. Taip iliustruota informacija dalijamasi su visuomene. Be to, pateikiami ne tik receptai, ir įvairūs patarimai, kaip gaminti, kas rekomenduojama vienu ar kitu metų laiku ir panašiai. Tad virtuvėje besisukti mėgstantys žmonės gali rasti ne tik įdomių receptų, bet ir vertingos informacijos, praverčiančios buityje.

Galima ir pasimokyti

Kai kurie žmonės mėgsta sekti kriminalines naujienas. Portalo delfi.lt kriminalai ir nelaimės kasdien pateikia vis naujos informacijos apie kriminalinius šalies ir pasaulio įvykius. Šie įvykiai kartais būna iš tiesų labai sukrečiantys. Tačiau kai kuriais atvejais pateikiama ir naudinga informacija, kaip kovoti su nusikaltėliais, kaip išvengti vienos ar kitos nelaimės. Aktyvia veikla besidomintiems skaitytojams pateikiamas delfi.lt sportas. Šioje skiltyje publikuojama informacija apie įvairias sporto šakas, jų sportininkus ir šių pasiekimus bei pralaimėjimus. Portalas delfi.lt stengiasi, kad kiekviena žinutė pasiektų savo vartotoją ir jį sudomintų. Todėl informacija pateikiama pati įvairiausia – nuo lengvo turinio iki pamokančių publikacijų.