Kultūra/Menas,  Laisvalaikis / Pomėgiai

Internetu galima žiūrėti tiesiogines transliacijas?

Ar žinojote, kad dabar internetas yra pati tinkamiausia vieta žiūrėti įvairiausius renginius, laidas, filmus ir televizijos kanalus tiesiogiai? Iš tiesų, nors dar prieš penkerius metus ši paslauga nebuvo gerai išplėtota, dabar internetas jums suteikia tokią puikią galimybę – žiūrėti visas savo norimas laidas ir serialus internetu, dažnai net gi kur kas geresne kokybe.

Jeigu dar nepastebėjote, tai ir keli lietuviški kanalai dabar siūlo tiesioginę transliaciją internetu. Be abejo, tokia transliacija yra labai patogi tiems lietuviams, kurie gyvena užsienio šalyse, o dar patogiau tai yra tokiems TV entuziastams, kurie sėdi darbe arba tiesiog negali tuo metu prieiti prie televizoriaus ir jo įjungti. Taigi, žinodami, kad tokie svarbūs renginiai kaip eurovizija dabar transliuojami ir internetu, galite vežtis savo kompiuterį į bet kokią kelionę ir net nepastebėti, kaip greitai jis jums atstos televizorių.

Eurovizija per internetą jau yra rodoma ne pirmus metus, tad iš tikrųjų labai šaunu, kad žmonės gali greitai ir patogiai įsijungti šį nuostabų renginį ir girdėti jį su lietuviškais komentarais. Tai ypač aktualu visiems išeivijos lietuviams, kurie nenori klausyti eurovizijos angliškai ir kur kas mieliau norėtų paklausyti legendinio Lietuvos komentatoriaus. Taigi, dabar tokia galimybė yra, ir ji prieinama visiems, kas turi padorų interneto ryšį. Visgi, jeigu jūs pastebite, kad eurovizija jūsų kompiuteryje stringa, kuomet žiūrite ją gyvai, tuomet patikrinkite ryšį – jeigu pastebėsite, kad greitis yra nepakankamai geras, kad būtų galima žiūrėti tiesiogiai, tuomet tiesiog pabandykite atsisiųsti Euroviziją į savo kompiuterį vėliau – tuomet jau vaizdo įrašas tikrai nestrigs, kadangi kompiuterio interneto linija nebebus taip apkrauta – juk jūs žiūrėsite vaizdo įrašą, o ne tiesioginę transliaciją.

Be abejo, ne tik eurovizija per interneta galima žiūrėti. Jūs taip pat galite rasti visas savo mėgstamiausias užsienietiškas ir lietuviškas laidas, dažnai net gi dar geresnės kokybės, negu kad rodo per televizorių. Tas pats galioja ir serialams – jūs galite iš anksto pamatyti naują epizodą, kurio dar nerodė per TV.