Darbas,  Paskolos,  Pirkiniai / Paslaugos,  Verslas / Ekonomika

Investavimas ir privatus kreditoriai

ID-100178533 (1)Investavimas – tai asmeninių ar privačių lėšų panaudojimas, kai norima išsaugoti ir padidinti lėšas ar gauti pelno.
Kai investuoji, tu įdarbini pinigus ir jie jums uždirba dar pinigų. Tai galima pavadinti ir neribotu papildomu pajamu šaltiniu. Investicijos beveik nereikalauja priežiūros. Investuoti galima į daug ką, kaip, pavyzdžiui, į akcijas, obligacijas, investicinius fontu ir kitus vertybinius popierius.
Kas gi yra tas investavimas ir investicijos, apie kurįuos tiek daug yra kalbamą? Investicijos – tai turtas, kurį galima padidinti investuojant. Pavyzdžiui, jei jūs turite daug lėšų ir nusiperkate labai brangų vyno butelį. Po kurio laiko jo vertė smarkiai pakils ir galėsite jį parduoti. Tokiu atveju jūs beveik be jokių pastangų gausite pelno iš investicijos
Kodėl verta investuoti? Tai labai aišku: jei nori geresnės, gražesnės ir turtingenės ateities – tai investuok. Jūs gausite pajamų beveik be jokių pastangų, kas gi to nenorėtų? Daug geriau pinigus įdarbinti, negu laikyti paslėptus kojinėse. Tokiu atveju ir pinigų gausite ir jie niekur nedings. Galiausiai, po kurio laikogausite pelną ir galėsite įsigyti kažką vertingą, gal turėsite orią senatvę ir nebūsite priklausomas nuo valstybės mokamos pensijos. O gal norėsite išleisti vaikus mokytis ir nereikės imti paskolos už mokslą.
Viena iš rečiau paplitusi investavimo rūšių yra privačių kreditų teikimas fiziniams ar juridiniams asmenims už užstatą. Privatus kreditoriai taip pat yra investuotojai, investuojantys ar skolinantys savas lėšas tiems, kam jų reikia ir tokiu būdu siekiantys uždirbti palūkanas ir didinti savo investicijų vertę. Taigi, privatus kreditoriai, kalbant apie investavimą, turėtų būti statomi šalią kitų investuojančių į akcijas, nekilnojamąjį turtą, žaliavas ir panašiai.
Ar apsimoka investuoti? Žinoma. Jūs įdarbinsite savo turimas lėšas, jos negulės kojinėse paslėptos ir neš jums pelną.
Tačiau net ir investuodamas stiprioje įmonėje negali būti tikras, kad investicijos vėliau atneš dideles pajamas. Investavimas yra nenuspėjamams, visai kaip ir ekonomika. Tai nėra tikslus mokslas, kartais reikia pasikliausti sėkme. Investicijų vertė gali svyruoti dėl daugybės priežasčių. Viena jų – sumažėjęs įmonė pelnas. Tokiu atveju vieni investuotojai parduos savo akcija, kiti atvirkščiai – jas nusipirks, nes tiki, jog įmonė vėl praturtės ir akcijos atneš jiem pelną. Tai past investicijų pelnui gali įtakos daryti ir politika, išleisdama vienokius ar kitokius įstatymus.
Taigi, investavimas yra puikus dalykas. Tai, galima sakyti, begalinis pajamų šaltinis. Jūs įdarbinate savo lėšas ir laukiate, kada jos atneš jums pelną. Ir tai beveik nereikalauja pastangų.