Automobiliai / Motociklai

Isperkamoji nuoma pagal horoskopą

isperkamoji nuoma
isperkamoji nuoma

Jeigu jau žinote, kas yra isperkamoji nuoma, galime rinktis patinkantį automobilį. Vieni renkasi pagal kišenės tūrį, antri – pagal poreikius, o mes siūlome šį kartą pažvelgti į šį klausimą pro teleskopą ir sužinoti, koks automobilis priklausytų pagal horoskopą.

Avinas

Avinas mėgsta pasipuikuoti prieš kitus, todėl jam būtų itin palanki isperkamoji nuoma labai dailaus keturračio. Reikėtų  vengti oranžinės spalvos, nes ji avinui simbolizuoja lapės kailį, o lapės ir avinai – ne draugai. Geras ženklas – jeigu automobilis bus puoštas ragų simboliais, raguočių siluetais.

Jautis

Jautį vargu, ar taip stipriai domins isperkamoji nuoma, automobiliai, kol niekas jam nepasakys, kad gera mašina sudaro solidaus vadovo įvaizdį ir pritraukia pinigus. Nepalankus metas pirkti automobilį – vasario keturiolikta diena ir Velykos, šių švenčių metu jautis gali jaustis pažeidžiamas bei taip, tarsi jam būtų daromas spaudimas.

Dvyniai

Dvyniams itin tiktų kempingo isperkamoji nuoma. Kempinginis autobusiukas dvyniams suteiktų tikrai daug erdvės, kurioje galėtų plačiai išsitęsti jų ego. Net, jeigu šis automobilis važinėtų tik po miestą, dvyniai vis tiek jaustųsi laisvi, tarsi jau dabar atostogautų su palapine gamtoje. Palankios spalvos: ruda, žalia, juoda.

Vėžys

Vėžys ilgai svarstys, isperkamoji nuoma, kas tai, ir vargu ar iš karto sutiks tokiu būdu pirkti automobilį, prisiimant dar daugiau įsipareigojimų, kai jų jau ir taip nemažai pastaruoju metu turima. Tačiau nereikėtų vėžiui daryti spaudimo, greičiausiai rugpjūčio mėnesį, kai visi aplinkiniai jau bus praradę viltį, vėžys pats ims ir pasidovanos sau šviesios aukso spalvos automobilį.

Liūtas

Liūtui išperkamoji nuoma ir lizingas turėtų prasidėti vasarą, per pilnatį. Tai – labai palankus metas pirkti gerą automobilį, ir itin tinkamas metas montuoti naujas padangas. Vertėtų saugotis automobilio pirkimo iš po žuvies ženklu gimusio žmogaus, nes yra tikimybė, kad automobilis gaus blogos energijos ir taps neatsparus važiavimui per balas.

Mergelė

Šio ženklo atstovai itin mėgsta įžymius pavadinimus bei aukštą kokybę, todėl nereikėtų nustebti, jeigu mergelei tiesiog kils impulsyvus noras išsirinkti automobilį, neatsižvelgiant į jo praktines savybes. Palankūs ženklai: „BMW“, „Jaguar“, „Ford“, „Škoda“, nepalankūs: „Mercedes“, nes dubliuojasi su žodžiu „Mergelė“.

Svarstyklės

Svarstyklėms visada sunku apsispręsti praktiniuose sprendimuose. Be to, joms ilgai reikės aiškintis, kuo skiriasi išperkamoji nuoma nuo lizingo. Didžiausias pavojus: užstrigti tiesiog tokiuose svarstymuose ir neįsigyti nieko. Jeigu svarstyklėms pavyks kažką nusipirkti, tai jau iškart bus gerai.

Skorpionas

Du žodžiai – juodas jaguaras. Tokio automobilio reikia skorpionui, o visa kita nėra taip svarbu, nei kiek jis kainuos, nei kokia pavarų dėžė bus įdėta, nei kokiu metu jį pirksite. Isperkamoji nuoma, salygos jos tiks visos, svarbu, kad tai būtų TAS automobilis.

Šaulys

Šauliui šauniai prigytų žaismingas „vabalas“. Tik reikėtų saugotis, kad viskas būtų gerai su stabdžių sistemomis, nes žvaigždės šioje srityje miglotos: gali būti gerai, gali būti blogai. Jeigu norite papildomai apsisaugoti, padėtų apeigos – žodinis stabdžių užkalbėjimas per pilnatį – ir papildoma techninė apžiūra auto servise.

Ožiaragis

Ožiaragiui svarbiausia būtų išsirinkti tinkamą spalvą. Tinka visos pastelinės spalvos, netinka – ryškios, aitrios. Be to, vertėtų atkreipti dėmesį į saugos diržų kokybę – jie turi būti itin patvarūs, ypač vairuotojui iš dešinės, vadinamojoje „uošvės vietoje“.

Vandenis

Vandeniui isperkamoji nuoma, skaiciuokle turėtų paskaičiuoti tokią bendrą sumą, kokios skaitmenų skaičius sutampa su gimimo datos skaitmenų skaičiumi. Tai – raktas į patį sėkmingiausią automobilį. Blogas ženklas – išsikrovęs akumuliatorius, geras ženklas – kai iš priekio atvažiuojanti mašina laiku įspėja apie krūmuose budinčią policiją.

Žuvys

Žuvims reikėtų pasirengti geroms maudynėms ir pirkti automobilį, itin pritaikytą važinėti drėgnomis vietovėmis. Kažkokiu būdu žuvis nuolat pritraukia lietų, todėl ir automobilis, sakykime, bent jau neturėtų turėti atviro stogo.