Įvairenybės,  Medicina / Sveikata

Jei tik galėčiau valgyti už du

Rašau norėdama pasidalinti džiaugsmu. Anksčiau laimę matydavau tik dideliuose dalykuose: kelionėje, naujoje suknelėje, pasimatyme, į kurį pakvietė žavingas vai­kinas. Tačiau dabar mano laimė – vienas maisto kąsnis.

Jei tik galėčiau, valgyčiau už du. Jei tik pa­jėgčiau, atsukčiau laiką atgal ir ieškočiau priežasčių, kodėl taip nutiko. Mano pats artimiausias Žemėje žmogus – jaunesnioji sesuo – serga anoreksija. Trumpai pasaky­siu tik tiek: kiekvienas maisto kąsnis, net saldintos arbatos puodelis tapo didžiausiu siaubu. Šiuo metu ji intensyviai gydosi, ją nuolat prižiūri medikai. Džiaugiuosi, kad pagaliau po tiek metų nežinios, saviap­gaulės ir neigimo esame dešimčia žingsnių priekyje – ji pagaliau suvokia serganti ir stengiasi valgyti.

Žinoma, ji dar nepajėgia suvalgyti tiek, kiek reikia sveikam žmogui. Todėl aš norė­čiau padėkoti Jums, kad sukūrėte pieno ir jogurto skonių gėrimus „Nutridrink“. Šie kaloringi gėrimai padeda mano seseriai gauti būtinų maisto medžiagų, vitaminų, mineralų.

Pagaliau, prie visų mūsų šeimos narių pa­stangų prisidėjo ir mokslo galia.

sveikas maistas

Nuoširdžiai, Nijolė iš Elektrėnų

Olandijos gamintojo „Nutricia“ sukurti pieno ir jogurto skonių gėrimai „Nu­tridrink“ yra kupini visų organizmui būtinų „statybinių“ ir maistinių medžia­gų – baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų, mineralų. Šie gėrimai lengvai vartojami ir gali papildyti ar net pakeisti visos dienos racioną, mat yra kaloringi (vienas 200 ml indelis – 300 kcal). Ne­galintiems įprasto maisto valgyti žmo­nėms – patyrusiems sudėtingas opera­cijas, traumas, onkologinėmis ligomis ar anoreksija sergantiems – siūloma per dieną išgerti 3–5 „Nutridrink“ gėrimo indelius. Gėrimas labai primena ištirpu­sius pieniškus ledus, ypač jei patieksite atšaldytą. Braškių, vanilės, vanilės–citri­nos, tropikų vaisių, aviečių, šokolado ir neutralaus skonio „Nutridrink“ gėrimais taip pat galima skaninti dribsnius, ko­šes, sriubas, vartoti kaip padažą bly­neliams. Su šia priemone sveikas maistas gali būti pakeičiamas.  „Nutridrink“ galima įsigyti tik vaistinėse.

Šaltinis: www.spredas.lt