Pirkiniai / Paslaugos

Jums tikrai turėtų būti įdomu, į kurį stendą geriausia investuoti

Kilnojami stendai daugeliui įmonių yra geras pasirinkimas, ypač toms, kurios dažnai keliauja per parodų pasaulį. Turėtumėte apsvarstyti mobilios įrangos, pritaikytos mugėms ir parodoms, privalumus. 

 Keturios priežastys, skatinančios investuoti į kilnojamą verslo parodų stendą:

  • Paprastumas. Šie aptakūs, nedideli stendai yra nuostabus dėl savo paprastumo. Jūsų informacija pateikiama aiškiai ir glaustai, be jokių dirbtinių atributų.

Jūs galite išsiskirti geriausių ekspozicijų jūroje su savo įdomia kilnojama įranga. Mažas stendas nebūtinai yra mažas! Nes trijų metrų plote galite susirinkti nors ir šešių metrų aukščio stendą, tuo metu už neįrengto ploto nuomą mokėsite mažiau.

Pridėjus kelis privalumus, tokius kaip greitas surinkimas ir išrinkimas, suteikiančius Jums daugiau laiko pasiruošti tiesioginiam darbui – nauda akivaizdi. Be to, sutaupę laiko, turėsite galimybę aplankyti miesto įdomybes, ar net grįžti anksčiau į namus. Paprastumas yra puiki stendo savybė, ypač kai jo poveikis yra toks pat kaip brangių, kapitališkai įrengtų ekspozicijų.  Plačiau apie tai>>>

  •  Kompaktiškumas.  Kadangi stendai yra mobilūs ir pakankamai maži, Jūs juos galite supakuoti  į transportavimo krepšius ir pervežti  lengvuoju automobiliu. Daugiau jokių nepatogumų laukiant pristatymo į parodų paviljoną. Tai taip pat reiškia – daugiau jokių rūpesčių ir nereikės prarasti miego rūpinantis visų parodos stendo dalių pristatymo laiku!
Foto: Išskirtinis (5 x 3 m dydžio) mobilus EGO stendas: 2 reklaminės sienelės, 3 bokštai su lentynomis ir baldai, surinkti į krepšius, pervežant užima nedaug vietos.
  •  Nedidelė kaina.  Palyginti su įmantria parodine ekspozicija, įprastai pripildyta daugybės detalių ir priedų, mobili įranga yra minimalistinė ir funkcionali. Pridėjus papildomas išlaidas brangiems įrankiams ir samdomiems žmonėms stendui įrengti, kilnojami stendai skiriasi nuo visų kitų variantų, nes yra gana nebrangūs.

Atminkite, kad kiekviena gudrybė kurią naudoja kitos bendrovės, tam kad pritraukti daugiau dėmesio, kainuoja  nemažai pinigų, kas gali užgožti paprastą dalyką – tikrąją reklamą. Kai reklamos veiksnys pasiekiamas mažesnėmis sąnaudomis, galite sutaupyti daugiau pinigų tiesioginei investicijai į verslą!

  •  Veiksmingumas.  Parodos stendas turi pasiekti paprastą tikslą: atkreipti klientų dėmesį. Be papildomo jauko ir naudojamų įmantrių triukų, ramus ir solidus Jūsų prisistatymas bus efektyvesnis. Jūsų išsiųsta žinutė bus perteikta be prašmatnybių investuojant į racionalią grafikos ir stendo formos darną.

 

Norint sėkmingo reklaminių parodų sezono, reikia investuoti į kažką, kas veikia užtikrintai. Modernūs kilnojami komercinių parodų stendai yra tai, ko kiti neturi ir gali įgyvendinti tai, ko kiti negali. Nes, kartą investavę, galite geriau pasirodyti ir gauti didesnę savo reklamos kampanijų grąžą.

Pavyzdyje parodos stendo projektas iš mobilios ISOframe sistemos. Ekspozicijos dydis 4 x 3 m, sienelė iš 14  segmentų, aukštis 3,0 m.

Į lanksčią sieną įmontuotos dvi Eurovitrinos su lentynomis. Centrinėje išlenktos sienelės dalyje įrengtos bendravimui su klientais vietos.  Kairiajame stendo kampe numatyta nedidelė sandėlio vieta, į kurį patenkama per sienoje įmontuotas rakinamas duris.

Tokį stendą galima greitai pakeisti, sumažinti segmentų kiekį, surinkti tik vieną Eurovitriną, pridėti šviestuvų, įmontuoti LCD ar iPad priedus, brošiūrų laikiklius, ir kita.

Parengta pagal/www.map-dynamics.com